Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie łupkiem Zielonka

Są takie pokrycia dachowe, które wyglądają dobrze o każdej porze roku, krycie łupkiem dachowym w Zielonce pozwala uzyskać ten efekt w 100%

Wróciła moda na ekologiczne domy. Są to domy zarówno pasywne, jak i takie, w czasie budowy których wykorzystano naturalne materiały. Nie da się ukryć, że łupek kamienny to jeden z takich materiałów.

To wręcz gratka dla miłośników nie tylko przyrody, ale nawet prehistorii, ponieważ skała z jakiego pozyskiwany jest łupek pochodzi nawet sprzed stu milionów lat.

Dach pokryty takim surowcem jest z całą pewnością bardzo oryginalny, a przy tym także i piękny. Wspaniale prezentuje się w porannej rosie lub zimowym  szronie, w słońcu, deszczu, śniegu.

 

 Na co zwrócić uwagę przy dachu z łupka

Jednak samo pokrycie dachowe to nie wszystko. Trzeba pamiętać, że łupek swoje waży, dlatego aby krycie łupkiem Zielonka miało jakikolwiek sens, najpierw należy postarać się o solidny dach.

Oprócz tego ważna jest oczywiście praca samej ekipy dekarskiej. Nie mogą to być amatorzy! W przypadku krycia łupkiem Zielonka na dziko nie ma mowy o przypadkowym dekarzu.

To już musi być ktoś z talentem w rękach, dekarz artysta. Tylko wówczas dach będzie taki jak wymarzył sobie to właściciel – solidny, niepowtarzalny.

Przed przystąpieniem do pracy, ze względu na właściwości chemiczne łupka, nasza ekipa dekarska dokonuje dokładnego obejrzenia dachu oraz jego ekspertyzy.

Niedopuszczalne jest rozpoczęcie prac na dachu z widocznymi uszkodzeniami więźby dachowej, albo tam gdzie drewno nie zostało porządnie przebadane. Grozi to katastrofą budowlaną, utratą życia i zdrowia oraz długoletnimi procesami sądowymi.

 

Nasza ekipa stara się temu za wszelką cenę zapobiec i do tej pory nam się to udało, a ryzyko jakiejś pomyłki jest bardzo niewielkie.

 

Krycie łupkiem Zielonka obejmuje:

- ekspertyza dachu,

- niezbędne naprawy i remont,

- kładzenie łupka na dachach trudnych i skomplikowanych,

- ocieplenie i izolacja dachu,

- obróbki dekarskie na łupku i z łupka dachowego.

 

Dach z łupka wymaga szlachetnego wykończenia. Może to być na przykład blacha cynkowa, albo miedź.

Nasza ekipa dba o obróbkę metalową w celach estetycznych, ale także aby usunąć ewentualne miejsca narażone na przecieki, jeśli nie byłby odpowiednio chronione. Znacząco zwiększa to skuteczność dachu.

W połączeni z tak wysoką jakością materiałów inwestorzy otrzymują być może najtrwalszy znany współcześnie materiał kryjący na dach. Jego wytrzymałość sięga nawet trzystu lat.

 Jakość to podstawa

Praca z łupkiem na dachu wymaga wprawy i cierpliwości zarówno inwestora, jak i pracowników. Staramy się, by ten pierwszy był świadomy, że mimo iż płaci sporo pieniędzy, prace mogą potrwać nawet dwa miesiące.

Dlatego na krycie łupkiem Zielonka warto decydować się szybko, szczególnie w okresie wiosennym. Istnieje szansa, że przy dobrym rozplanowaniu na jesień dach będzie już gotowy, a właściciel będzie mógł się wprowadzić.

Nie można ukrywać, że łupek należy do najdroższych pokryć dachowych. Również sama robocizna powinna być wzięta pod uwagę w kosztach. Należy omijać podejrzanie tanie oferty i zwrócić się o pomoc do kogoś, kto rzeczywiście zna się na rzeczy.

Do kogoś takiego jak my.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO