Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie miedzią Babice

Krycie miedzią Babice jest usługą skierowaną do wszystkich, którzy cenią sobie piękne, a przy tym bardzo trwałe i skuteczne pokrycie dachowe.

Miedź jest pokryciem dachowym od jakiegoś czasu powracającym do łask. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to materiał jak mało który nadający się do tego zadania. Wszystko ze względu na naturalne właściwości fizyczne i chemiczne miedzi. Jest to materiał wytrzymały a przy tym elastyczny i niewymagający wiele troski.

Dostosowuje się do zmieniających pór roku, wzrostów i spadków temperatury a z czasem pokrywa się patyną, substancją dodatkowo chroniącą pokrycie dachowe. Wykazuje nawet właściwości bakteriobójcze.

 

 Blacha miedziana jako długowieczne pokrycie Twojego dachu

Jednak sam materiał z jakiego wykonane jest pokrycie to jeszcze nie wszystko. Równie ważne jest wykonanie. Okazuje się, że współcześnie wielu dekarzy nie wie jak poprawnie wykonywać pokrycia z miedzi.

Skutki są opłakane, ponieważ dach, który z łatwością mógłby przetrwać nawet trzysta lat, już po pięćdziesięciu zaczyna poważnie szwankować. Krycie miedzią Babice jest usługą pozwalającą na uniknięcie takich problemów, ponieważ posiadamy wyszkoloną kadrę i chętnie bierzemy udział w szkoleniach dotyczących tego zagadnienia. Dlatego warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług.

 

Nasze usługi krycia miedzią

Krycie miedzią Babice dotyczy zarówno domów i budynków prywatnych jak i dachów zabytkowych. To jeden z materiałów najbardziej się do tego nadających ze względu na elastyczność, jaka jest niezbędna w czasie zabudowy dachu wieży kościelnej o nieregularnych kształtach i wielu łukach.

Oczywistą zaletą miedzi jest również jej naturalnie dobry wygląd. To materiał w pełni ekologiczny, a w ramach naszej usługi zapewniamy:

- zdjęcie i naprawę starego pokrycia dachowego,

-  ocenę stanu Twojego dachu,

- naprawy blachy miedzianej na dachu w przypadku takiej konieczności,

- montaz nowego pokrycia z miedzi.

 

Krycie miedzią Babice opiera się na nowych technologiach, które zwiększają skuteczność tego rozwiązania. Bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym między innymi naturalną „pracę” miedzi pod wpływem zmieniających się temperatur.

Dlatego tak ważne jest zapewnienie maksymalnej szczelności niezależnie od warunków zewnętrznych. Dlatego nie łączymy blachy miedzianej bezpośrednio z warstwą podkładu, aby pozwolić na swobodne poruszanie się materiału.

Dzięki temu unikamy powstawania nieestetycznych wygięć, wgnieceń, doskonale widocznych, szczególnie w słońcu. Dzięki temu dach jest ładny, co ma szczególne znaczenie w przypadku zabytków, ale także dla wszystkich budynków krytych miedzią.

 

Krycie miedzią Babice obejmuje cały projekt dachu. Zwracamy uwagę również na bazę znajdującą się pod miedzią. Musi ona być gładka i sztywna. Między miedzią a podkładem należy zastosować barierę ochronną.

Wszystko to ma na celu ograniczenie ryzyka powstawania reakcji chemicznych. W rezultacie mogą one doprowadzić do korozji i znacznego zmniejszenia skuteczności pokrycia dachowego z miedzi.

Krycie miedzią Babice wymaga dobrego jakościowo materiału oraz umiejętności, w przeciwnym razie nie spełni swojej roli.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO