Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie miedzią Janki

Profesjonalna i wykwalifikowana ekipa dekarska to podstawa powodzenia każdej z ingerencji w pokrycie dachowe. To pracownik z wiedzą i doświadczeniem jest decydującym dla jakości usług czynnikiem. 
Korzystanie z usług przypadkowych ekip może skończyć się koniecznością wykonania poprawek, które będą znacznie kosztowniejsze i bardziej skomplikowane od prac, jakie moglibyśmy wykonać samodzielnie, od podstaw.

Krycie blachą miedzianą Janki 

W Jankach i okolicznych miejscowościach kryjemy nie tylko blachą, ale także innymi materiałami pokryciowymi. Doświadczenie zdobywane na urozmaiconych konstrukcyjnie i materiałowo dachach, pozwala nam na wykonywanie naszej pracy najlepiej, jak to możliwe. 

Możemy pochwalić się regularną współpracą z konserwatorem zabytków, który powierza nam dachy, kopuły, a także miedziane elementy pokrycia, takie jak rynny. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się pracy na starych kościołach, kamienicach, kaplicach. Zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni jest najlepszą gwarancją na to, że usługi świadczone przez ekipę dekarską odznaczają się wysoką jakością, dokładnością i solidnością wykonania każdego z powierzonych nam zadań.

Posiadamy ogromną wiedzę o dachach, ich konstrukcji i materiałach, jakie będą najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem przeznaczonym do pracy z miedzią, blachą miedzianą, a także rynnami. Starannie dobieramy materiały montażowe byś mógł cieszyć się trwałością dachu przez wiele lat od zakończenia prac na wysokościach.

 

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że pracę zostaną wykonane porządnie, bez konieczności poprawek, napraw i remontów w najbliższym czasie. Profesjonalnie podchodzimy do tematu, wykonujemy specjalistcyzne ekspertyzy dachowe by nie działać na oślep. Każde z naszych posunięć jest przemyślane i zapewnia najwyższą jakość usług. W trosce o zadowolenie i spokój klienta, pozostawiamy miejsce pracy w czystości, zabezpieczamy jego, a także sąsiadujące z budynkiem mienie. Zajmiemy się doradztwem i doborem technologii, w jakiej dach powinien zostać wykonany.

Na każdą z przeprowadzonych przez dekarzy prac udzielamy pisemnej gwarancji, co odróżnia nas od nielegalnie działających brygad dekarskich.

 

Dla kogo pokrycie z miedzi?

Dachy kryte miedzią kojarzą nam się głównie z budowlami sakralnymi, starszymi, i tam też są stosowane. Jednak ostatnie trendy wskazują na to, że coraz szersze grono konsumentów decyduje się na wprowadzenie elementów z blachy miedzianej do swojego pokrycia dla urozmaicenia.

Miedź nie jest zarezerwowana jedynie dla zabytków, choć na nich występuje najczęściej.

Jest dobrym wyborem z uwagi na stosunkowo niewielką wagę, szerokie pole manewru jeśli chodzi o samą konstrukcję dachu, a także trwałość.
Charakterystycznym dla dachów miedzianych jest zielonkawy nalot spowodowany reakcjami chemicznymi pomiędzy blachą, a dokładniej patyną. Jednak nie jest on objawem psucia pokrycia, a zupełnie naturalnym procesem.

Oczywiście możemy mu przeciwdziałać stosując zaawansowane procesy technologiczne, jednak naszym klientom polecamy jego pozostawienie w niezmiennej formie, która dodaje uroku każdemu z pokryć, na których się pojawi. 

 

Nie zwlekaj i zaufaj ekipie dekarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO