Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie miedzią Legionowo

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Krycie blachą miedzianą Legionowo 

W ostatnim czasie blacha miedziana wraca do łask i jest coraz częściej i chętniej stosowanym materiałem nie tylko na terenie Legionowa, ale także okolicznych miejscowości. Kojarzone głównie z zabytkowymi kościołami, kopułami i dachami na tychże budynkach pokrycie, z pewnością zasługuje na uwagę także klientów indywidualnych.

 

Poszukujesz solidnej ekipy budowlanej, dysponującej odpowiednim do wykonania zlecenia sprzętem, wiedzą i doświadczeniem? Doskonale trafiłeś!

Jesteśmy wykwalifikowaną brygadą dekarską, ktora w branży działa od lat, świadcząc najwyższej jakości usługi o szerokim, kompleksowym zasięgu. Niejednokrotnie pracowaliśmy z zabytkami, pod okiem konserwatora zabytków. Były nam powierzane kamienice, kościoły, kaplice, a także wiele innych, co świadczy o najwyższej jakości oferowanych przez nasz zespół usług.

Każdorazowo podchodzimy do zlecenia bardzo indywidualnie, poświęcając dachowi należytą ilość czasu i uwagi. Kryjemy profesjonalnie, działamy z rozsądkiem, w pełni świadomie. W przeciwieństwie do przypadkowych ekip, z jakimi możemy spotkać się na rynku, nie liczymy na łut szczęścia, nie działamy na chybił trafił.

 

Jeszcze dokładniejsze krycie umożliwia nam nowoczesny sprzęt renomowanych producentów, dzięki któremu możemy podejmować się wszelkiego rodzaju wyzwań. Pracujemy tam, gdzie inni nie podejmują się zleceń. W gęstej zabudowie, na dachach zaawansowanych technologicznie, trudnych konstrukcyjnie. Na budowlach tak starych, że nie każdy dekarz może podjąć się na nich pracy z uwagi na ubytki w wiedzy.

 

Posiadamy wszystkie z atutów, jakie potrzebne są do pracy z miedzią, a także innymi materiałami - standardowymi, a także wykorzystywanymi bardzo rzadko. Wykonujemy specjalistyczne ekspertyzy dachowe na podstawie których określamy miejsce i zakres prac. W razie potrzeby poprawiamy konstrukcję, zajmiemy się także profesjonalną konserwacją użytych do krycia materiałów, co znacznie przedłuży ich żywotność i zapobiegnie szybkiej konieczności remontu któregokolwiek z elementów.

 

Elementy miedziane na dachach

W naszej ofercie znajdziesz także montaż elementów miedzianych na dachach. Są to zarówno rynny jak i inne, drobne elementy, okucia, a także ozdoby. Podejmiemy się doradztwa w tymże zakresie, wspólnie wybierzemy najlepsze z możliwych rozwiązań, a Ty będziesz mógł się cieszyć świetnym efektem prac jeszcze przez wiele lat po zakończeniu inwestycji.

Miedź jest trwałym materiałem, który z biegiem czasu nieco traci na walorach estetycznych z uwagi na patynę, jaka pojawia się na pokryciu przy dużej wilgotności. Zielony nalot jest zupełnie standardowy dla pokryć miedzianych, jednak można pokusić się o jego usunięcie i oczyszczenie elementów. 

Nasz zespół zajmie się każdą z tych rzeczy jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Elementy miedziane mogą dodać uroku dachowi, sprawić, że będzie wyglądał jeszcze lepiej niż dotychczas.

Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy pozostawiają po sobie porządek, przestrzegają zasad bhp, udzielają pisemnej gwarancji i stosują się do zaleceń zarówno konserwatora, jak i uwag samych klientów. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl