Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie miedzią Magdalenka

Przez wiele lat dekarstwo w Polsce nie stało na najwyższym poziomie, aktualnie ten zawód ponownie jest w cenie, podobnie jak starsze techniki jak krycie miedzią w Magdalence.

Miedź była niegdyś materiałem popularnym i cenionym jako pokrycie dachu. Świadczy o tym chociażby fakt, że często zdobiła dachy kościołów. Budynki te mają szczególne znaczenie w oczach wielu ludzi.

Miedź jest natomiast wdzięcznym materiałem, dość miękkim, pozwalającym się kształtować.

To wspaniały metal w rękach doświadczonego dekarza z zapędami artystycznymi.

 

Warto kryć dachy miedzią

Krycie miedzią Magdalenka to zatem idealny sposób na pokrycie niestandardowego lub zabytkowego dachu, również kościelnego, ale bardzo dobrze nadaje się nawet dla zwykłych domów, co można coraz częściej zobaczyć w Polsce.

Dzieje się tak ze względu na właściwości miedzi, jej odporność na warunki atmosferyczne i gwarancja na wiele lat. Ale miedź spełnia powyższe warunki wyłącznie w dobrych rękach.

Nasza ekipa dekarska to zespół ludzi nie tylko z wiedzą książkową, ale przede wszystkim zatrudniamy tych, którzy fach mają w ręku. Ponadto wychodzą daleko poza podstawowe zadania dekarza, czyniąc z dachów prawdziwe dzieła sztuki.

 

Krycie miedzią Magdalenka stoi na wysokim poziomie także ze względu na postęp ostatnich lat, który pozwolił na wprowadzenie najlepszych rozwiązań technicznych, nowych trwałych materiałów i metod pomocniczych.

 

W ramach swojej pracy dokonujemy:

- ekspertyzy dachu,

- usunięcia starej pokrywy dachowej,

- położenia miedzi po raz pierwszy i kolejny,

- krycia miedzą budynków zabytkowych,

- montażu systemu odpływowego,

- obróbek dekarskich.

 

Krycie miedzią Magdalenka to różne techniki kładzenia podzielone ze względu na rodzaj materiału. Może on składać się z płacht blachy miedzianej lub blacho dachówek.

Nie rzadko spotykane są ponadto na przykład łuski. Bez względu na technikę wykonania bardzo ważnym elementem jest odpowiednia izolacja miedzi na dachu oraz zastosowanie odpowiednich materiałów pomocniczych.

Niedopuszczalne jest stosowanie metali mogących przyśpieszyć  erozję na dachu.

 

W naszych rękach wykonanie dachu jest wyjątkowo dobre, ponieważ dbamy o wszystkie niezbędne elementy oraz wyjątkowo obchodzimy się z materiałem jakim jest miedź.

Przy zachowaniu wszystkich podstawowych zasad, które nie wymagają wielkiego nakładu pracy i środków, a jedynie podstawowej wiedzy, dach będzie służył przez wiele lat.

Niektórych ludzi odstrasza dach miedziany ze względu na rzekomą małą różnorodność.

Tymczasem dach wcale nie musi być jasnobrązowy a potem pokryty zielonkawą patyną.

 

Współpracujemy z wieloma producentami najlepszych materiałów, dlatego nasi klienci mogą dokonać wyboru spośród miedzi matowoszarej.

Niektórzy producenci przyśpieszają powstawanie patyny, dzięki czemu klient nie musi czekać aż ona samodzielnie się wytworzy.

To wszystko w połączeniu z pracą naszych wprawnych rąk sprawia, że krycie miedzią Magdalenka to praca czysta, szybka i o wysokiej skuteczności.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO