Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie miedzią Nowa Iwiczna

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Wszystkim tym, którym zależy na pięknym i trwałym dachu do gustu przypadnie krycie miedzią w Nowej Iwicznej.

Krycie miedzią Nowa Iwiczna to usługa, z jakiej skorzystało już wielu ludzi, a drugie tyle na to czeka.

Właściwości miedzi nie trzeba nikomu zachwalać, dość wspomnieć, że jest trwała a przy tym piękna. Zmienia się wraz z upływem czasu, podkreślając charakter domu, nadając mu jedyny w swoim rodzaju rys.

Jednak nawet najlepsza dachówka z miedzi nie spełni swojego zadania, jeśli dekarz źle się z nią obchodzi lub nie zna elementarnych sposobów obchodzenia się z nią oraz montażu.

Ta blacha znacząco różni się od innych pokryć i wymaga uwagi.

 

Jesteśmy specjalistami w kryciu miedzią Nowa Iwiczna, pracowaliśmy już przy wielu realizacjach z jej użyciem. Nie straszne nam były nawet skomplikowane i trudne dachy budynków zabytkowych.

Dlatego w przypadku domu lub rezydencji klient może mieć pewność, że poradzimy sobie także dobrze i sprawnie. Miedź to jeden z najbardziej luksusowych materiałów służących do pokrycia dachu na naszym rynku.

 

Nasze usługi krycia miedzią są perfekcyjne

Krycie miedzią Nowa Iwiczna zawędrowało z wież kościelnych na prywatne domy.

Coraz więcej ludzi decyduje się na dach miedziany mimo jego wysokiej ceny. Wszystko dlatego, że wiedzą, że w dłuższej perspektywie uda im się uniknąć kosztów poniesionych na okresowe naprawy.

Trwałość miedzi wynosi nawet trzysta lat. Krycie miedzią to:

- zdejmowanie starej pokrywy dachowej,

- kładzenie miedzi po raz pierwszy,

- przygotowanie podłoża,

- przygotowanie więźby dachowej,

- dobranie materiałów do współpracy,

- montaż rynien i okien dachowych.

 

Krycie miedzią to sztuka

Proces kładzenia miedzianych blach jest trudny i wymaga ostrożności. Z jednej strony jest to materiał miękki dzięki czemu dopasowanie poszczególnych części nie nastręcza trudności, z drugiej strony nie wolno wchodzić na blachę ani wywierać na nią zbyt dużego nacisku mechanicznego.

Oprócz tego miedź zmienia swoją objętość pod wpływem temperatury. Odpowiednie łącznie to jedno z najtrudniejszych zadań jakie stoją przed dekarzem w czasie budowy.

Nowi pracownicy wymagają w czasie tej czynności stałego nadzoru. My jesteśmy przeszkoleni w tej czynności, ale nie mamy nic przeciwko by naszą pracę skontrolował ktoś inny.

Często klienci sobie tego życzą i nie ma w tym nic dziwnego. Po prostu chcą by ich dach był wykonany jak najlepiej.

 

Szczegóły są istotne

Drugą bardzo ważną kwestią w czasie budowy dachu z miedzi jest odeskowanie z pozostawionym progiem dylatacji pełniącym rolę wentylacji. Dzięki temu następuje swobodny przepływ powietrza.

Blacha nie może mieć styczności z wieloma innymi materiałami, głównie metalami jak na przykład blacha cynkowa z tytanem, ale też szeregiem innych surowców, w tym niektórych rodzajów drewna.

Warto pamiętać o tym i poradzić się fachowców przed zamówieniem materiałów na przykład do budowy rynien czy obróbki metalowej. Źle dobrane materiały powodują postępującą korozję i niszczenie dachu.

Posiadamy odpowiednie narzędzia do pracy, oraz przeszkoloną kadrę pracowników.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl