Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie miedzią Warszawa Wola

Zdecydowałeś się na pokrycie dachu miedzią bądź wykonanie z niej pojedynczych elementów?
Chcesz mieć pewność, że prace zostaną wykonane przez wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewnią pokryciu świetny wygląd i trwałość? 
Masz dosyć użerania się z przypadkowymi, nieprofesjonalnymi ekipami, które nie podchodzą na poważnie do powierzonych im prac?

Wybiera profesjonalną ekipę dekarską, działającą na terenie Warszawskiej Woli od wielu lat, podczas których udało jej się pokryć, naprawić i wyremontować setki, jeśli nie tysiące pokryć dachowych.

Krycie dachów miedzią Warszawa Wola

Kryjemy dachy miedzią nie tylko w Warszawie, ale także w pobliskich miejscowościach. To obszaru naszego działania należy Wola, a także inne, warszawskie dzielnice. 
Zajmujemy się pracami na dachach standardowych, zaawansowanych konstrukcyjnie, a także na tych, na których nikt nie chce podjąć się działania. 

Zostaliśmy obdażeni zaufaniem przez konserwatora zabytków, z którym stale współpracujemy od dłuższego czasu. To pokrycia miedziane są jednym z najczęśniej występujących na dachach kościelnych, starych, cennych kulturowo kamieniacach. Właśnie praca na tego typu konstrukcjach dostarcza nam kolejnych porcji wiedzy i doświadczenia, które wykorzystujemy na co dzień.

Współpraca z konserwatorem zabytków powinna być dla państwa najelpszą gwarancją na wysoką jakość usług, jakie świadczymy. W końcu w nasze ręce wędrują perełki kultury, na których nie ma miejsca na błędy, poprawki i działanie na oślep.

 

Każdorazowo, gdy dostajemy do pokrycia dach, działamy w pełni świadomie, zgodnie z naszą wiedzą, starając się wziąć pod uwagę każde z przekazanych nam wcześniej zaleceń - zarówno dotyczących samych materiałów, jak i sposobu ich montażu. 
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, umożliwiającym nam dokładną pracę w każdych warunkach, wiedzą na temat poszczególnych stylów architektonicznych oraz rozwiązań charakterystycznych dla danych okresów. 

 

Naprawy i remonty dachów miedzianych 

W naszej ofercie oprócz standardowego krycia miedzią, znajdziesz także remonty i naprawy pokryć miedzianych, a także konstrukcji takich jak kopuły i wieżyczki, które coraz częściej pojawiają się na dachach również klientów indywidualnych. 
Miedż polecamy osobom, które stawiają na niecodzienny i nieszablonowy wygląd dachu, chcą by elementy się odróżniały, przy jednoczesnej ich trwałości.

Sprawą całkowicie normalną jest pojawienie się na pokryciu miedzianym zielonkawego nalotu - patyny, która powstaje na skutek reakcji chemicznych miedzi z wilgocią, jaka jest w powietrzu.

Świadczone przez nasz zepsół dekarski naprawy to niezwykle szybki przyjazd na miejsce zdarzenia, sprawna naprawa, usunięcie problemu w całości, a przede wszystkim brak konieczności wprowadzania kolejnych poprawek. To my jesteśmy ostatnią ekipą, jaka pojawia się na Twoim dachu.

 

Przprowadzane remonty to usługa kompleksowa. Samodzielnie zajmujemy się całością pokrycia - od podstaw do samego końca. Nie korzystamy z pomocy osobnych firm, obcego personelu. 

Każda z wykonanych prac objęta jest gwarancją!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO