Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie miedzią Wołomin

Blacha miedziana na dachach

Miedź kojarzona z pokryciem dachu jest cechą charakterystyczną dla pokryć dachowych budowli sakralnych, jakimi są kaplice i kościoły. Charakterystyczne dla tego materiału zielonkawe naloty zwane patyną, która powstaje w wyniku rekacji chemicznych pomiędzy wilgotnym powietrzem, a samą miedzią, nadają uroku niejednej budowli. 
Niepowtarzalny urok, magia, jaką roztaczają wokół siebie to obiekt tęsknoty nie tylko pasjonatów wrchitektury i poprzednich epok, ale także przeciętnych Kowalskich, którzy spacerując podziwiają piękne, stare pokrycia.

 

Jednak coraz częściej miedź wybierana jest przez klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstwa. Stawiają na nich klienci, którzy chcą by ich pokrycie odróżniało się od innych, stawiają na nieszablonowe rozwiązania, które nie pojawiają sie na każdej kolejnej budowli, jaką mijamy.

Właśnie dlatego systematycznie wzrastającą popularnością cieszą się elementy wykończenia dachu wykonane z miedzi, a także wieżyczki i kopuły, które są kryte blachą miedzianą w całości. 
Bez wątpienia jest to odopowiednia droga dla uzyskania pokrycia, które będzie odróżniało się na tle innych, na uzyskanie niepowtarzalnego efektu i wprowadzenie elementu zaskoczenia. 

Jeśli nie zdecydowałeś się na wykonanie całości dachu z miedzi, warto skorzystać z rynien miedzianych, zwieńczających całość budowli swoim urokiem.

 

Krycie blachą miedzianą Wołomin 

Kryjemy miedzią nie tylko w Wołominie, ale także na terenie pobliskich miejscowości. Systematycznie staramy się poszerzać nasze miejsce działania, by zapewnić coraz większej ilości klientów profesjonalnie wykonane pokrycie w wysokim standardzie, które będzie służyło przez lata bez konieczności wprowadzania poprawek, drobnych remontów i napraw spowodowanych nieprofesjonalnym montażem któregoś z elementów, składających się na dach.

 

Pokrycia miedzine powinny być wykonywane wyłącznie przez profesjonalnych i wykwalifikowanych dekarzy, a to ze względu na trudność w użyciu materiału, którego nie stosuje się tak powszechnie jak chociażby dachówki, blachy, papy. 
Krycie miedzią wymaga od dekarza wiedzy i doświadczenia. W przeciwnym razie wykonany dach nie będzie w pełni spełniał swoich funkcji, a my pomimo dość kosztownej inwestycji nie będziemy zadowoleni z uzyskanego efektu końcowego.

O najwyższej jakości prac, jakie Państwu oferujemy świadczy wieloletnia, owocna, a przede wszystkim systematyczna współpraca z konserwatorem zabytków, który powierza w nasze ręce perełki lokalnej architektury. 
Na co dzień pracujemy ze starymi, zabytkowymi dachami kościołów, na których bardzo często montowana jest miedź, toteż na próżno szukać ekipy dekarskiej z większym doświadczeniem przy pracy z pokryciami miedzianymi niż nasza.

 

Zaufaj sprawdzonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z powierzonych nam dachów, dobór materiałów i rozwiązań, które sprawdzą się na nim najlepiej, kompleksowe prace, które wykonamy samodzielnie, zabezpieczenie mienia, dbałość o bezpieczeństwo pracowników, a także pozostawienie miejsca pracy w czystości.

 

Do każdej zakończonej pracy dołączamy pisemną gwarancję.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO