Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie tytan cynk Babice

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Jedną z naprawdę opłacających się ofert naszej firmy jest krycie tytan cynk, polecamy tą usługę ze względu na trwałość i dobre wykonanie.

Blachy cynkowe z tytanem są aktualnie jednym z najbardziej trwałych materiałów na rynku, stosowanych dla pokryć dachowych. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są wytrzymałe i dobrze sprawdzają się niezależnie od pory roku.

Ponadto materiał ten nie wymaga żadnych szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, oprócz płukania czystą wodą aby pozbyć się osadu z kurzu. Pokrywa się naturalnie patyną, która pełni dodatkową rolę ochronną.

Wszystko to sprawia, że blacha ma żywotność nawet około stu dwudziestu lat.

 Zalety tytan cynk

Obok tych niewątpliwych zalet należy jednak zwrócić uwagę na to, że blacha cynkowa z tytanem wymaga fachowego podejścia. Aby dach dobrze spełniał swoją funkcję powinny zostać zachowane specyficzne metody kładzenia.

Również przechowywanie materiału przed położeniem na dach nie jest tu bez znaczenia. Niestety nie każdy o tym wie, a już na pewno niczego nie świadomy klient.

Krycie tytan cynk Babice w naszym wykonaniu to w pełni jasne zasady, niczego nie ukrywamy, a ponadto wykonujemy wszystkie zadania bardzo dokładnie.

Wiemy, że nie wystarczy tylko dobry materiał by zapewnić trwałość, a duża część sukcesu to również jakość wykonania.

 

Krycie tytan cynk Babice to usługa łącząca w sobie zespół kompleksowych działań mających na celu zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom.

Równie ważna jest estetyka dachu. W ramach naszej usługi dokonujemy:

- przeglądu więźby dachowej,

- remontu więźby dachowej,

- zdjęcia starej pokrywy dachowej,

- kładzenia blachy tytan cynk.

 

W naszej usłudze stawiamy na dokładność, ponieważ tylko wówczas dach spełnia najważniejsze standardy. To co jest istotne to dobre, suche podłoże, jakie nie będzie wchodziło w reakcję chemiczną z blachą.

Między nim a blachą powinna zostać przestrzeń nie przekraczająca dziesięciu milimetrów. Zanim blacha trafi na dach powinna być przechowywana w miejscu całkowicie pozbawionym wilgoci.

Tylko dzięki temu nie zajdzie reakcja chemiczna, jaka prowadzi do powstawania patyny. Nie powinna ona zachodzić przed położeniem pokrycia dachowego.

 

Krycie tytan cynk Babice odbywa się przy pomocy kilku metod, w zależności od rodzaju blachy. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo liczy się dla właściciela odpowiednia estetyka wykonania, dlatego dostępnymi technikami układania blach jest na przykład klasyczny rąbek stojący, kątowy rąbek, lub po prostu blachy wyposażone w system zatrzaskowy.

 

Nasze ekipa dekarska jest wspólnotą specjalnie wyszkolonych fachowców, którzy posiadają niezbędną wiedzę na temat właściwości fizycznych i chemicznych blachy tytanowej z cynkiem oraz posiadają odpowiednie narzędzia.

Wiemy jak należy przechowywać ten specyficzny materiał i stosujemy się do ogólnie przyjętych metod kładzenia go na dachu.

Dzięki temu gwarancja pokrycia dachowego wykonanego z tytanu wydłuża się ze standardowego okresu czterdziestu lat, nawet do ponad stu.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl