Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie tytan cynk Grodzisk Mazowiecki

Coraz popularniejszą metodą krycia także zwykłych dachów jest krycie tytan cynk Grodzisk Mazowiecki.

 

Blacha tytan cynk dlaczego warto ?

 

Blacha tytan cynk to jedna z naturalnych alternatyw a przy okazji odpowiedź na dachy metalowe, jakie wymagają częstej konserwacji i nie są zbyt trwałe. Dach z blachy jest alternatywą tanią, ale wymaga co dwa, trzy lata konserwacji, remontu, słowem dużo zachodu, podczas gdy blacha cynkowa z domieszką tytanu i aluminium może tkwić na dachu w niezmienionym stanie przez wiele lat. Przy czym nie wymaga remontu. To także pokrycie pośrednie pomiędzy zwykłą blachą, a na droższymi materiałami jak na przykład miedź, na jakie nie wszystkich stać.

 

Krycie tytan cynk Grodzisk Mazowiecki znajduje się w zasięgu sporej ilości odbiorców, a przy tym posiada wiele cech blachy z miedzi. Podobnie jak ona pokrywa się patyną, naturalną warstwą zabezpieczającą. Tytan cynk nie zanieczyszcza środowiska jak na przykład papa i jej pochodne, może być w całości poddana recyklingowi. Przez długie latanie rdzewieje, nie występuje korozja. Nie wymaga malowania specjalistycznymi farbami. Jeśli począwszy od dnia produkcji była traktowana tak jak należy nie ma lęku o to, że coś z nią będzie nie tak. Ważną kwestią jest oczywiście odpowiedni montaż. Nie każdy dekarz potrafi obchodzić się z tym rodzajem blachy tak jak powinien, ale my należymy do tej grupy, która doskonale to potrafi.

 

Obróbki tytan cynk i inne usługi

 

Krycie tytan cynk Grodzisk Mazowiecki to kompleksowa praca naszej ekipy dekarskiej polegająca na wstępnym rozeznaniu, spisaniu wykonywanych prac, podpisaniu umowy, zapewnieniu gwarancji i ubezpieczenia. Krycie tytan cynk Grodzisk Mazowiecki to:

 

-        ekspertyza dachowa,

-        zdjęcie starej pokrywy dachowej,

-        kładzenie blachy tytan cynk,

-        izolacja i ocieplenie dachu,

-        montaż rynien,

-        montaż okien dachowych,

-        obróbka blacharska.

 

Przed przystąpieniem do właściwego krycia dokonujemy niezbędnego remontu w przypadku dachów starszych. Remont więźby dachowej, poszycia oraz dodanie elementów jest niezbędny ze względu na specyficzne warunki w jakich powinna znaleźć się ta blacha. Nie może mieć styczności z innymi metalami, a nawet z niektórymi rodzajami drewna.

 

Krycie tytan cynk Grodzisk Mazowiecki to także rozwiązanie na dachy zabytkowe, kościoły, wieże kościelne, plebanie i inne. Standardowymi pokryciami na te budynki są dachówka i miedź, ale tytan cynk to tańsza i równie efektowna alternatywa. Wielu prywatnych właścicieli także stawia na blachę tytan cynk i nie można im odmówić słuszności. Ma ona trwałość nawet do ponad stu lat. Nasza ekipa dekarska posiada niezbędne zabezpieczenia, narzędzia i fachową wiedzę, jaka pozwala na krycie tytan cynk Grodzisk Mazowiecki bez żadnych problemów. Od początku pozyskujemy blachę z najlepszych źródeł od najlepszych producentów i przechowujemy ją najbardziej optymalnych warunkach. Dzięki temu proces pokrywania się patyną rozpoczyna się dopiero na dachu, czyli tam gdzie powinien. Ponadto zajmujemy się doradztwem i doborem odpowiednich wykończeń i systemu rynnowego.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO