Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Krycie tytan cynk Zielonka

Do łask na rynku polskim wraca miedź ze względu jednak na cenę wielu klientów woli wybrać tańsze krycie tytan cynk w Zielonce. Oba pokrycia dachowe mają ze sobą niewiele wspólnegojako materiały.


Od pewnego czasu do łask powraca u nas zawód dekarza, a Polska otworzyła się na ponownie klasyczne pokrycia dachowe jak blacha tytan cynk.

Równolegle do tego pojawiły się nowoczesne metody pracy na dachu, oraz zaawansowane narzędzia. Dzięki temu dziś po wielu latach przerwy mamy znów okazję budować solidne dachy.

Blacha cynkowa z domieszką tytanu jest wytrzymałym i odpornym na warunki zewnętrzne materiałem.

Blacha jest dość plastyczna, co zapobiega stratom w materiale w czasie budowy pokrycia – istnieje małe prawdopodobieństwo, że coś się wygnie lub trwale załamie. Nie wygląda to estetycznie.

 

Warto kryć tytan cynkiem

Krycie tytan cynk to rozwiązanie dla wszystkich miłośników klasyki. Ma naturalny kolor, idealnie pasujący zarówno do krajobrazu naturalnego, jak i komponujący się ze strukturą miast.

Nasza ekipa pracuje wyłącznie na najlepszym materiale. Ponadto tworzymy dachy z zachowaniem wszystkich niezbędnych zastrzeżeń, co sprawia, że ich żywotność rzeczywiście jest tak długa jak wskazują na to zapewnienia producenta. Bo nawet najlepszy materiał nie będzie dobrze funkcjonował, jeśli zostanie źle położony.


Krycie tytan cynk w Zielonce wymaga specjalnego traktowania już od chwili transportu na miejsce. Jeśli klient widzi, że blacha przechowywana jest bez względu na warunki, na przykład leży luzem w deszczową pogodę, to znaczy że powinien zmienić ekipę
wykonawczą.

Przechowywanie blachy cynkowej powinno odbywać się w suchym i ciepłym miejscu. Nie jest dopuszczalne nawet kładzenie poszczególnych palet materiału jedna na drugiej.

Krycie tytan cynk Zielonka to oprócz tego:
- ekspertyza dachu i wycena usługi,
- naprawy więźby dachowej,
- przygotowanie dachu do pokrycia tytan cynkiem Zielonka,
- krycie blachą cynkową z tytanem,
- obróbki blacharskie komina.


Nasze usługi są objęte gwarancją i ubezpieczeniem. Przed przystąpieniem do pracy uważnie oglądamy dach i wyceniamy zadanie. Przygotowanie podłoża jest prawą skomplikowaną.

Optymalnie stosuje się tarcicę drewnianą, ale również nie wszystkich rodzajów drzew. Pod uwagę brać należy takie rzeczy jak nachylenie dachu, warstwy rozdzielające, odstępy.

Wykonujemy dachy w różnych technikach, na rąbek stojący lub łączenie na uskok, zaczep. Pokrycie dachowe wykonane w ten sposób stanowi solidną, spójną całość odporną na podmuchy wiatru.


Samo pokrycie dachu to jeszcze nie wszystko, ponieważ ważne jest również jego wykończenie. To ono odpowiada za całościowy wygląd i pierwsze wrażenie.

Dlatego do dachu dodajemy odpowiednie rynny, obrabiamy komin i wszystkie części tego wymagające, by wszystko komponowało się ze sobą.

Dbałość o szczegóły i terminowość to jedne z podstawowych cech, jakie nas charakteryzują.

Praca z blachą cynkową z tytanem wymaga wprawnej ręki, jakiej nam nie brak. W przeciwnym razie wszystko jest
widoczne w robociźnie, szczególnie w łączeniach blach.

 

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO