Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Likwidacja zacieków Józefosław

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Likwidacja zacieków Józefosław to pomoc o bardzo wysokiej skuteczności z uporaniem się z problemem uciążliwych i szepczących elewację zacieków.

Wygląd domu dla każdego jest bardzo istotny. Powstawanie brzydkich zacieków ma różne przyczyny. Najczęściej jest to złe dobranie materiałów do budowy dachu, i elementów takich jak rynny, co przyśpiesza korozję lub mniejsze i większe błędy konstrukcyjne.

Najgorsze jest to, że raz powstałe zacieki bardzo trudno jest ponownie usunąć. Naturalnym jest, że właściciele domu widząc jak bardzo szpeci to całość i przyciąga wzrok już z daleka chcą sami usunąć zacieki.

Niestety nie jest to zadanie proste, a nieumiejętne podejście do niego doprowadzi do jeszcze gorszych konsekwencji. Mogą to być na przykład odpadający tynk, wyraźnie odznaczające się miejsca, gdzie były dokonywane naprawy.

 

Dlatego likwidację zacieków Józefosław najlepiej jest pozostawić fachowcom. Są oni gruntownie przygotowani do tego, aby trwale i skutecznie usnąć problem. Nasza ekipa nie tylko usuwa zacieki, ale również robi wszystko, by nie powróciły.

Jesteśmy w stanie odkryć przyczynę powstawania zacieków i jeśli to możliwie ją również zlikwidować. Dzięki temu istnieje 100%  prawdopodobieństwo, że znienawidzone i bardzo nieestetyczne zacieki już nigdy nie powrócą, podczas gdy co roczne malowanie elewacji w ogóle nie przynosi efektów.

 

Nasze usługi likwidacji zacieków

W ramach likwidacji zacieków z blachy Józefosław wykonujemy czynności niezbędne do usunięcia zacieku. Warto reagować gdy pojawią się już pierwsze objawy, wtedy usunięcie jest najłatwiejsze. Nasza usługa składa się z:

- likwidacja zacieków przy pomocy specjalistycznych sprzętów,

- naprawa zaciekajacych kominów,

- likwidacja cieknacych koszy w dachu,

- naprawa wszelakich zacieków na dachach pokrytych dachówką,

- zabezpieczanie specjalnym grzybobójczym impregnatem.

 

Należy z całą stanowczością zaznaczyć, że zwykłe malowanie fasady nie jest w większości przypadków żadnym rozwiązaniem ze względu na to, że w krótkim czasie zacieki zaczynają przebijać.

To tylko strata czasu i pieniędzy, syzyfowa praca. Skuwanie tynku natomiast to coś, co trzeba robić wprawnie, aby nie doprowadzić do powstawania nierówności. Przed położeniem wypełnienia należy podłoże również ugruntować, aby wypełnienie trzymało się ściany i nie kruszało.

 

Likwidacja zacieków Józefosław to kompleksowa usługa, która jest w stanie połączyć ze sobą różne kombinacje czynności, aby ostatecznie doprowadzić do najlepszego efektu. Naszym golem jest doprowadzenie dachu do takiego wyglądu, aby trudno było poznać, że kiedykolwiek coś było z nią nie tak. Liczą się dla nasz szczegóły i zadowolenie klienta. Jesteśmy wyposażeni w specjalny sprzęt elektroniczny co wpływa na dokładność wykonania i eliminuje ryzyko powstania błędów.

Nasza ekipa już na pierwszy rzut oka jest w stanie ocenić co tak naprawdę dzieje się ze ścianą i ma w zanadrzu szereg czynności pozwalających na szybkie usunięcie zacieków z podziałem na źródło ich powstawania oraz ich naturę. Pozwala to na sprawne usunięcie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl