Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Likwidacja zacieków Raszyn

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Likwidacja zacieków Raszyn

Zacieki to jeden z najczęściej pojawiających się skutków problemów z dachem. Niejednokrotnie to własnie one spędzają nam sen z powiek. Niszczą estetykę pomieszczenia, niejednokrotnie są początkmi problemów z grzybem w budynku.
Niestety nie sposób się przed nimi ustrzec. W końcu pojawiają się podczas drobnych i większych przecieków spowodowanych ulewami i porywistym wiatrem, na które nie mamy najmniejszego wpływu. Przy zerwaniu części pokrycia bądź jego rozszczelnienia, nie możemy mówić o zbawiennej konserwacji, która uchroni nas przed problemami z pokryciem dachowym.

 

Jako w pełni profesjonalna firma, w której pracują wyłącznie wykwalifikowani dekarze, działamy szybko, sprawnie i świadomie na terenie Raszyna i ościennych miejscowości, świadcząc najwyższej jakości usługi naprawcze dachów. 

 

Świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, które koncentrują się nie tylko na usunięciu skutków awarii, ale przede wszystkim na wykryciu jej przyczyny, bo tylko prace, które ją zlikwidują są w stanie zapewnić Państwu spokój na długi czas po zakończeniu inwestycji. 

Każdorazowo przed podjęciem jakichkolwiek kroków, przeprowadzamy specjalistyczną ekspertyzę dachową, która umożliwia nam zawężenie obszru działania i punktową naprawę. W przeciwieństwie do nieprofesjonlanych pracowników, nie działamy na chybił trafił.

 

Na dekarstwie, usuwaniu skutków awarii, zacieków, wykrywaniu przyczyny problemu, naprawach, remontach, a także kryciu od A do Z, zjedliśmy już zęby, co pozwala nam na nazywanie się specjalistami w naszej dziedzinie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy zapoznani z nowymi technologiami, możliwościami, maszynami, a nawet nowinkami konstrukcyjnymi. Staramy się iść z duchem czasu i korzystać ze zdobyczy technologii, które ulatwiają nam pracę.

 

Jak naprawiamy dachy?

Tuż po zauważeniu na dachu czegoś niepokojącego, powinieneś zawiadomić specjalistów. W końcu każda chwila podczas której woda dostaje się do domu to szkoda dla Ciebie, a przede wszystkim Twojego mienia. Zbyt długie zwlekanie z wezwaniem pomocy może skończyć się koniecznością przeprowadzenia szerzej zakrojonych prac naprawczych, a nawet remontowych.

W przeciwieństwie do konkurencji - nie każemy czekać Ci na dekarzy w nieskończoność. W przypadku zdarzenia losowego nie będziesz musiał martwić się o odległy termin ustalonej naprawy. Przyjedziemy na miejsce najszybciej jak się tylko da, by nie narażać Cię na dodatkowy stres i nerwy, jakie towarzyszą każdej usterce. 

 

Sam czas naprawy uzależniony jest przede wszystkim od użytego na dachu materiału, jego konstrukcji i ewentualnej wartości architektonicznej, nad którą czuwa konserwator zabytków.
Najszybciej udaje nam się uporać z dachami krytymi materiałami, które można zdjąć fragmentami - jak blacha.

 

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane solidnie, co potwierdza gwarancja. Pozostawimy po sobie czystość i porządek, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, dbamy o mienie. Doradzimy i znajdziemy rozwiązanie każdej sytuacji.
Profesjonalizm polega na tym, by klient nie musial martwić się o żadną z dachowych kwestii.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl