Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż okien dachowych Ożarów Mazowiecki

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Przy przystosowywaniu poddasza do zamieszkania niezbędny jest solidny dach jak również niejednokrotnie montaż okien dachowych a najlepiej wykonać to na miejscu w Ożarowie Mazowieckim.

Poddasze to coraz częściej wykorzystywane na nowe pomieszczenia mieszkalne miejsce w domu. Aby było przystosowane do życia, konieczny jest szczelny i dobrze wentylowany dach, jak również okna dachowe.

Pozwalają one na wpuszczenie do wnętrza światła i powietrza. Jedno i drugie jest bardzo potrzebne dla dobrego samopoczucia i po to by przewietrzyć pomieszczenia.

Często są one nieco duszne, szczególnie latem, gdy dach mocno się nagrzewa a temperatura bezpośrednio pod nim mocno wzrasta.

 

Jednak powyższe zalety ma wyłącznie odpowiednio wykonane okno dachowe. Wbrew pozorom nie jest wcale tak łatwo je zamontować. Nie wystarczy miejsce, ważny jest rodzaj materiału oraz fachowa wiedza.

W przeciwnym razie okno będzie nieszczelne, co w przypadku montażu na dachu ma kluczowe znaczenie. W czasie opadów atmosferycznych  wilgoć zacznie dostawać się do środka dokonując znacznych zniszczeń. Źle wykonane okno przeczy także nowym trendom w budownictwie, hołdującym domom pasywnym, oszczędzającym energię cieplną.

Przez nieszczelne okno ciepło będzie uciekało błyskawicznie, co sprawi, że zimą na poddaszu i w całym domu będzie chłodno. Montaż okien dachowych Ożarów Mazowiecki to także mniej pracy dla cieśli przy budowaniu więźby dachowej, ponieważ mieszczą się pomiędzy poszczególnymi krokwiami.

Dzięki temu konstrukcja jest znacznie uproszczona.

Montaż okien dachowych Ożarów Mazowiecki musi zostać uwzględniony już na etapie projektu. Dopuszcza się drobne zmiany, lecz większość już wtedy powinna zostać ostatecznie ustalona. Doradzamy pod względem doboru odpowiednich materiałów i technik. W ramach usługi zapewniamy:

- montaż ram okiennych w dachu,

- montaż okien obrotowych i uchylno-obrotowych,

- oblachowań okien zewnętrznych,

- regulacja okien oraz ich konserwacja,

- wymiana starych okien dachowych na nowe.

 

Montaż okien dachowych daje pewność, że okna będą odpowiednio ulokowane, aby dawały światło lecz przy okazji nie oślepiały.

Dzięki idealnemu doborowi materiałów i narzędzi okna są na tyle szczelne, by spełniać najnowsze standardy budownictwa oraz chronić pomieszczenia przed nadmierną wilgocią.

Okno jest połączone z membraną dachu, uszczelnione od zewnątrz a poza tym wyposażamy je w system odpływu wody – specjalne rynienki.

W ramach oferty wykonujemy również wymiany starych okien dachowych na nowe, w tym remont ram i zawiasów.

 

Mamy świadomość tego jak ważny jest materiał i trwałość szczególnie w przypadku okien na dachu. Dlatego robimy wszystko by nie tylko dobrać najlepsze materiały, ale również odpowiednio zabezpieczyć okno.

Musi ono znosić wiele obciążeń, na przykład śniegu zimą. Dobrze, aby było antywłamaniowe. Wszystkie polecane przez nas okna posiadają odpowiednie certyfikaty oraz deklaracje zgodności.

Dzięki temu klient powinien czuć się uspokojony i zaufać nam w pełni. Jesteśmy godni tego zaufania.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl