Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż okien dachowych Piastów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Aby urządzić mieszkanie na poddaszu niezbędne jest wprowadzenie zmian w dachu, w pierwszej kolejności jego ocieplenie i izolacja, następnie montaż okien dachowych Piastów.

 

Dlaczego warto montować okna dachowe ?

Współcześnie większość czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Często są one nieodpowiednie dla zdrowia i dobrej kondycji człowieka. Bywają zbyt słabo oświetlone naturalnym światłem oraz kiepsko wentylowane.

Dlatego jeśli zdecydowali się Państwo na rozbudowę domu i przystosowanie poddasza do mieszkania, niezbędne jest zamontowanie okien dachowych. Stanowią one duży procent w procesie odpowiedniego naświetlania oraz wentylowania pomieszczeń.

Oczywiście to nie wszystko, oprócz tego okna powinny być dobrej jakości a ponadto zostać zamontowane jako integralna część całego dachu. Tylko wówczas będą przez wiele lat spełniać swoje zadanie, jako że wystawione są na znacznie cięższe próby niż zwykłe okna.

Wybierając montaż okien dachowych w Piastowie będziecie Państwo zadowoleni a Wasz komfort życiowy i dobre samopoczucie znacząco się poprawią.

Oprócz montażu udzielamy również fachowych porad. Wiemy, że okna dachowe różnią się od tradycyjnych i w czasie wyboru odpowiedniego sprzętu należy zwrócić uwagę na znacznie więcej elementów, niż normalnie.

Zaletą okien dachowych jest to, że występują w wielu rozmiarach, dlatego możliwe jest dopasowanie ich wielkości do niemal każdego rozstawu krokwi.

 

Jak montujemy okna dachowe ?

Montaż okien dachowych w Piastowie pozwala na skorzystanie z najlepszej oferty. Montujemy okna zarówno w miejscach, gdzie uprzednio już się one znajdowały, jak i tam, gdzie wstawiane będą po raz pierwszy. Montowanie składa się z kilku etapów, a każdy z nich musi być wykonany starannie, aby efekt końcowy okazał się zadowalający.

Zajmujemy się:

- doborem odpowiedniego miejsca na okno,

- przygotowaniem otworu okiennego w dachu,

- przygotowaniem okien,

- odpowiednim dopasowaniem okna ze sprawdzeniem szczelin,

- uszczelnianiem okna za pomocą kołnierza.

 

Montaż okien dachowych Piastów wymaga dużej uwagi. Nasi dekarze wiedzą, że każdy etap montażu powinien być monitorowany, szczególnie pod kątem powstawania szczelin.

Jest to możliwe wyłącznie po dopasowaniu ramy okna do otworu w dachu. Jeśli zostanie to zaniedbane, powstanie wysokie prawdopodobieństwo, że okno będzie przeciekało.

Bardzo ważnym elementem jest zakładanie kołnierza uszczelniającego. Należy go połączyć z membraną izolującą dach, aby stworzyć jedną całość. Dzięki temu wilgoć nie będzie dostawała się do środka.

 

Montaż okien dachowych Piastów to też uwaga poświęcona klientom. Pracujemy na materiałach, jakie otrzymały specjalne certyfikaty oraz posiadają kartę właściwości użytkowych, pozwalającą porównać parametry okien i wybrać najlepsze rozwiązanie dla danego miejsca i dachu. Okna posiadające takie karty przeszły uprzednio wszystkie niezbędne testy.

Dobre okna wymagają mniejszego nakładu pracy. Warto zainwestować w dobry jakościowo materiał. Nasza ekipa, która mierzyła się z trudnymi zadaniami w swojej karierze jest w stanie błyskawicznie zamontować okna i uzdatnić poddasze do użytku.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl