Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż płotków przeciwśniegowych Piastów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Montaż płotków przeciwśniegowych w Piastowie 

W Piastowie montujemy płotki przeciwśniegowe od lat. Jest to jedna z usług dekarskich, jakie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie, skierowanej do właścicieli dachów wykonanych z bardzo urozmaiconych materiałów pokryciowych. 

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną brygadą dekarską, z wieloletnim doświadczeniem w branży, a przede wszystkim wiedzą z zakresu technologii, dobieranych materiałów, rozwiązań, samych konstrukcji i wymagań charakterystycznych dla danego terenu i rodzaju zabudowy.

Montujemy płotki na każdego rodzaju dachach, a wykonywana przez nas praca charakteryzuje się dokładnością, solidnym wykonaniem i zaangażowaniem w powierzone nam zadanie. Zaufały nam firmy, instytucje państwowe, a przede wszystkim ogromna ilość klientów indywidualnych. 
Mamy doświadczenie zarówno w pracach na małą, jak i większą skalę, z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu, na dachach krytych rozmaitymi materiałami pokryciowymi. 

To właśnie doświadczenie i wiedza odróżnia nas od nieprofesjonalnych pracowników, działających w branży dekarskiej. Niestety w wielu wypadkach zaskarbiają oni uwagę klienta przez obniżenie ceny wykonania zlecenia. Jednak w takich wypadkach należy pamiętać, że niekiedy taniej znaczy drożej, a konieczność wprowadzenia ewentualnych poprawek jest zdecydowanie bardziej uciążliwa niż praca od samego początku do końca.

 

Niejednokrotnie spotykamy się z pytaniami klientów o urozmaiconą ofertę płotków przeciwśniegowych - oczywiście, każdy z Was może zdecydować jaki kształt będzie dobrze wyglądał na jego dachu. Dla nas najważniejsza jest funkcjonalność zamontowanego przez ekipę produktu, reszta zależna jest od zleceniodawcy. W razie potrzeby doradzimy i pomożemy w wyborze bowiem to zadowolenie klienta jest dla nas wartością kluczową przy każdego rodzaju pracy. 

 

Dlaczego warto zamontować płotki na dachu?

Wielu z naszych klientów rezygnuje z montażu płotków na swoich dachach. Czasem są one uważane za zupełnie zbędny dodatek, który może popsuć walory estetyczne wykonanego pokrycia. 

Montaż płotków przeciwśniegowych warto przeprowadzić w momencie wykonywania pokrycia. Można zdecydować się na niego także w późniejszym terminie, jednak kompleksowe prace są najkorzystniejsze zarówno dla dekarzy, jak i naszych klientów. Jest to zdecydowanie przydatna rzecz zwłaszcza podczas nieprzewidywalnych zim, podczas których może spaść znaczna ilość śniegu w niewielkim czasie.

To one będą odpowiedzialne za to, by utrzymać go na dachu i stopniowo opuszczać. W końcu nikt z nas nie chciałby, by śniegowa czapa spadła na jego samochód, podjazd, czy przechodnia przemieszczającego się po chodniku.

 

Zamontowanie płotów jest stosunkowo niewielką inwestycją, która może przynieść naprawdę dużo korzyści, które będziemy obserwować przez lata od zakończenia inwestycji, bowiem stosowane materiały montażowe i sam sposób wykonywania pracy nadają im dużą wytrzymałość.

Piastów to tylko jedna z nielicznych miejscowości narażonych na działanie śnieżyc. Każdy z nas powinien rozważyć takie zabezpieczenie, zwłaszcza w obliczu zmian klimatycznych. 

 

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl