Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż płotków przeciwśniegowych Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Przedstawiona poniżej oferta na montaż płotków przeciwśniegowych w Warszawie i okolice jest dostępna w ramach naszych usług.

Dlaczego warto montować płotki przeciwśniegowe?

Polskie prawo nie nakazuje montażu płotków przeciwśniegowych na dachach budynków, ale warto zastanowić się nad tą kwestią. Pogoda w Polsce jest nieprzewidywalna, opady śniegu zimą zdarzają się raczej rzadko, lecz jeśli już wystąpią są z reguły bardzo obfite. To z kolei może spowodować problemy, chociaż niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z mocy śniegu. Wystarczy jednak wspomnieć słynne katastrofy budowlane, jak na przykład zawalenie się dachu hali targowej w Katowicach, by zrozumieć jak potrafi być niszczycielski.

Mokry lub zamarznięty śnieg, nawet w niewielkich ilościach zsuwający się z dachu doprowadza do poważnych zniszczeń a nawet zagraża życiu lub zdrowiu. Spadająca z wysokości masa wody może mieć bardzo dużą wagę, co łatwo potrafi zniszczyć zaparkowany nieopodal samochód.

Montaż płotków przeciwśniegowych w Warszawie to możliwość uniknięcia zniszczeń jak również odpowiedzialności za uszkodzenia ciała osób trzecich, co zakończyć się może nawet więzieniem. Jeśli skorzystacie Państwo z naszych usług to również znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze stanie się usuwanie nadmiaru śniegu z dachów budynków, dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu.

Napierający śnieg zostanie nagromadzony w jednym miejscu, co spowoduje odciążenie krokwi dachu. Dzięki skorzystaniu z tej usługi wzrasta ponadto pewność, że zsuwający się śnieg nie będzie obciążał rynien, a co za tym idzie uszkadzał ich i zmniejszał ich szczelność. Rynny mogą sobie również nie radzić z odprowadzaniem śniegu.


Usługa montażu płotków przeciwśniegowych

Montaż płotków przeciwśniegowych w Warszawie i okolicach może odbyć się już na etapie budowy dachu. Warto zastanowić się nad tą kwestią, ponieważ nasza praca nie zajmuje wiele więcej czasu, a może okazać się bardzo przydatna. W ramach naszej oferty zapewniamy:

- profesjonalny montaż wsporników bez ryzyka uszkodzenia podłoża, bez względu na jego rodzaj,
- montaż płotków na bazie wsporników na istniejących i nowych dachach.

Wielu ludzi ma obiekcje co do montażu płotków przeciwśniegowych Warszawa ze względu na ich rzekomą niską estetykę. Warto wspomnieć, że stosowane przez nas materiały są nie tylko dyskretne, ale również możliwe jest pomalowanie zarówno płotków jak i wsporników na kolor odpowiadający barwie dachu, przez co w ogóle nie rzucają się one w oczy, a z daleka nie są prawie wcale widoczne. Płotki są delikatnej budowy i symetryczne.

Profesjonalne zamontowanie płotków przeciwśniegowych to absolutna podstawa po to, by spełniały swoje zadanie. Warto wiedzieć, że nie wystarczy tylko zamocowanie wsporników w losowym miejscu.

Nasza ekipa doskonale wie, że bez podstaw matematyki oraz suwmiarki się nie obejdzie. Kąt nachylenia płotka zależy zawsze od tego z jakim dachem mamy do czynienia, czy jest on bardziej stromy czy płaski. Wiemy, że również odległość poszczególnych wsporników od siebie nie jest bez znaczenia, aby konstrukcja była trwała.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl