Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż płotków przeciwśniegowych Warszawa Bielany

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Płotki przeciwśniegowe na terenie Warszawy

W Warszawie coraz większą popularnością cieszą się płotki przeciwśniegowe, które możemy zaobserwować nie tylko na dachach przedsiębiorstw, firm, siedzib, galerii, ale przede wszystkim na pokryciach klientów indywidualnych.
W stolicy stanowią one niezwykle ważny element pokrycia bowiem zapobiegają niekontrolowanemu osuwaniu się śniegu z dachu na stojące w pobliżu budowli samochody, a także przechodniów.

Można więc śmiało stwierdzić, że montowanie płotków przeciwśniegowych to przede wszystkim dbałość o mienie Twoje, a także sąsiadów, ale także bezpieczeństwo, jakie zapewniasz osobom, które znajdą się pod Twoim dachem. 
Niestety wiele osób rezygnuje z zamontowania płotków, starając się zminimalizować koszty prac na dachu. Nie jest to odpowiednie postępowanie zważywszy na własną wygodę, a także gęstą zabudowę, jaka obserwowana jest w Warszawie.

Postawione blisko siebie domy, wąskie drogi dojazdowe, chodniki, po których stale poruszają się ludzie - to wlaśnie powód, dla którego warto postawić na zamontowanie płotków, które uchronią nas przed przykrymi incydentami. 

Dodatkową zaletą płotków mogą być walory estetyczne - dopasowujemy poszczególne kształty i materiały, tak by elemeent dobrze współgrał z pokryciem. Szerokie możliwości oraz umiejętności naszych dekarzy pozwalają nawet na łączenie nowoczesnych technologii z zupełnie standardowymi, klasycznymi materiałami. 
Jeśli tylko zechcesz możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i dodatkowo przyozdobić swój dach, sprawiając, że będzie inny niż każdy z pozostałych, znajdujących się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. 

 

Montaż płotków przeciwśniegowych Bielany  

Montujemy od wielu lat płotki przeciwśniegowe na dachach znajdujących się na terenie Bielan, ale także w innych dzielnicach stolicy. W razie potrzeby dojeżdżamy nawet do kilkudziesięciu kilometrów, by zadowolić klienta.

Wielu z naszych zleceniodawców jest zainteresowanych pracami poprawkowymi, których oczywiście się podejmujemy.
Jednak powinieneś mieć świadomość tego, że korzystanie z przypadkowych ekip dekarskich jest bardzo ryzykowne.

Płotki przeciwśniegowe mają za zadanie udźwignąć naprawdę potężny ciężar, niejednokrotnie mokrego śniegu. Dlatego niezbędny jest ich prawidłowy montaż przeprowadzony solidnie. To z kolei jest wiedza w zakresie pokryć, technologii, rozwiązań, dobór materiałów montażowych, a także praca, która połączy wszystkie z tych elementów w całość i zapewni zamontowanym płotkom trwałość przez wiele lat.

 

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że każdy z płotków zostanie dobrany zgodnie z Twoimi potrzebami, że weźmiemy pod uwagę rodzaj i powierzchnię Twojego dachu. Zapewniamy, że żaden z zamontowanych przez nas elementów nie odpadnie po pierwszej lepszej zimie, a Ty nie zostaniesz zmuszony do wprowadzenia jakichkolwiek poprawek w wykończeniu pokrycia.

Praca z nami to przede wszystkim solidne podejście do tematu i profesjonalna ekipa, która zna się na rzeczy.

 

Do każdej z usług zostaje dołączona gwarancja.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl