Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż płotków przeciwśniegowych Warszawa Praga Północ

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Warszawa Praga Północ - czy płotki przeciwśniegowe są Ci potrzebne?

Jesteśmy profesjonalną w pełni wykwalifikowaną ekipą dekarską, działającą w branży od wielu lat. Zajmujemy się między innymi montażem płotków przeciwśniegowych na terenie Północnej Pragi w Warszawie, a także w innych dzielnicach stolicy, a nawet pobliskich miejscowościach. 

Zdecydowana większość naszych klientów, gdy usłyszy o propozycji zamontowania płotków przeciwśniegowych na pokryciu, pyta, czy są one elementem niezbędnym, dlaczego powinni po nie sięgnąć, czy nie obejdzie się bez tego elementu?

Odpowiedź jest dość prosta. Płotki przeciwśniegowe są nam potrzebne po to, by przytrzymywały śnieg i zapobiegały jego niekontrolowanym osunięciom w najmniej odpowiednich momentach. To zabezpieczenie mienia, a także zapewnienie bezpieczeństwa domownikom i osobom znajdującym się w pobliżu naszej posesji.
Płotki przeciwśniegowe są ważnym elementem pokrycia zwłaszcza w gęsto zaludnionych miejscach, takich jak Warszawa. Wszędobylskie samochody, przechodnie, chodniki i ulice, które są dosłownie wszędzie to wzrost ryzyka przy ewentualnym incydencie.

Nikt z nas nie chciałby być świadkiem przykrego wypadku spowodowanego własną niefrasobliwością i wahaniem przy zakupie płotków przeciwśniegowych. Te z kolei stają się coraz potrzebniejsze zwłaszcza w dobie opadów śniegu obserwowanych w pewnego rodzaju partiach, gdy jednocześnie spada go bardzo dużo, gdy pada nierównomiernie i powoduje powstawanie znacznych zwał ciężkiej warstwy na dachu.

 

Montaż płotków przeciwśniegowych Praga Północ

Montujemy słupki nie tylko na północnej Pradze, ale także w innych miejscach. W razie wątpliwości co do zakresu naszego działania - zadzwoń i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dojechać do Twojego domu.

Płotki przeciwśniegowe montujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm i ogromnych przedsiębiorstw. Zajmujemy się tym od lat, co jest wystarczającą gwarancję na wysoką jakość świadczonych przez naszą ekipę usług.

Dlaczego to właśnie nam powinieneś powierzyć tę pracę?

 

Na rynku roi się od ofert nieprofesjonalnych pracowników, którzy kuszą niską ceną wykonywanej pracy. Zdawać by się mogło, że samo zamontowanie płotków nie jest skomplikowane, a zadaniem może zająć się ktoś inny niż profesjonalny dekarz.

Jesteś jednak w błędzie. To płotki musza udźwignąć ciężar mokrego śniegu, to one muszą przetrwać, narażone na eksploatację, kolejne zimy. Dlatego kluczowym jest tu sposób montazu, a także materiały, jakie zostały do niego użyte. Jako profesjonalny personel dekarski, używamy wyłącznie produktów renomowanych firm, z zdobywana przez lata wiedza pozwala nam na doskonały monataż.

Jesteśmy świadomi tego, jak odpowiednio rozstawić płotki, w zależności od rodzaju, a także powierzchni dachu.

Dobieramy je zgodnie ze stylem, w jakim zostało wykonane pokrycie, montując tak, by przetrwały lata po zakończeniu inwestycji, a nie odpadły po pierwszej lepszej zimie. 

 

Każda z wykonanych przez nas prac objęta jest pisemną gwarancją.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl