Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż płotków przeciwśniegowych Zielonka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Jesienne miesiące to ostatni dzwonek na montaż płotków przeciwśniegowych w Zielonce. Najlepiej zrobić to wcześniej, najlepiej latem.

Wiele uwagi poświęca się atakom zimy w naszym kraju. Pierwszy śnieg i przymrozki są szeroko komentowane, także w mediach.

Dlaczego więc tak mało robimy by się porządnie do zimy przygotować?

 

Jest wiele rzeczy, jakie można zrobić zanim zasypie nas śnieg. Jednym z tych sposobów jest montaż płotków przeciwśniegowych w Zielonce. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, ile tak naprawdę waży śnieg.

 

Wystarczy zwrócić uwagę na niszczycielską siłę lawin śnieżnych, by mieć pojęcie co stanie się z dachem samochodu lub drzewami rosnącymi nieopodal dachu, podczas gdy czop śniegu się z niego zsunie i uderzy wprost na nie. Prawdopodobnie nie będzie już nawet co zbierać.

Dlatego montaż płotków przeciwśniegowych Zielonka jest tak istotny. Dzięki temu łatwiej zapobiegnąć upadkowi śniegu z dachu i zniszczeniom.

Tak niewiele trzeba aby ustrzec się przed nimi, a także ochronić zdrowie i życie osób znajdujących się w pobliżu dachu. W

arto pamiętać, że za niedopilnowanie porządku na dachu i na posesji, w wyniku czego ktoś poważnie ucierpiał mogą grozić poważne sankcje prawne.

Dlatego płotki przeciwśniegowe  to zabezpieczenie niezbędne nie tylko w domach, ale na przykład na budynkach użytku społecznego, jak szkoły. Płotki przeciwśniegowe w rejonach, gdzie występują mroźne zimy to absolutne minimum.

 

Montaż płotków przeciwśniegowych zabezpiecza Ciebie i Twoich bliskich 

Montaż płotków przeciwśniegowych Zielonka warto przewidzieć już w projekcie dachu, niemniej jednak można je zamontować nawet wówczas, gdy nie było to uwzględnione. Choć wydaje się, że nie jest to żadna filozofia, jednak nie jest dobrze robić tego samemu.

W montażu liczą się właściwości dachu, jak kąt jego nachylenia. Kąt powstały między dachem a płotkiem nie może być zbyt mały.

Wtedy płotek nie spełnia w ogóle swojej roli. Nasza ekipa dekarska posiada narzędzia i wiedzę pozwalającą na to, by montaż płotków przeciwśniegowych Zielonka odbył się sprawnie i był solidny.

 

W ramach usługi dokonujemy:
- zamontowanie wsporników,
- założenie płotka na wspornik.

Zamontowanie wsporników to etap, który decyduje o powodzeniu całej pracy. Ważny jest rodzaj pokrycia dachowego. W przypadku dachów pokrytych tak zwaną dachówką karpiówką w kształcie rybich łusek stosuje się inne wsporniki.

Należy również wybrać odpowiednie miejsce. Płotek przeciwśniegowy nie może znajdować się gdziekolwiek. Musi być ulokowany w najmocniejszym miejscu dachu, aby wytrzymał on napór śniegu, zanim on się rozpuści lub zostanie usunięty mechanicznie.Montaż płotków przeciwśniegowych Zielonka warto zlecić specjalistom, ze względu na późniejsze naprawy. Może okazać się, że źle zamontowane płotki uczyniły więcej szkody niż pożytku, a ekspertyza wykazała poważne zniszczenia.

To oczywiście dodatkowe koszty. Również sprzedaż domu, w którym dach jest uszkodzony nie jest wcale łatwa. Warto o tym pomyśleć zanim stanie się coś złego i pozwolić naszej ekipie działać profesjonalnie.

Gwarantujemy, że nasza praca będzie wykonana solidnie i nie będzie potrzebowała żadnych poprawek przez długi czas.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl