Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż rynien Janki

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Montaż rynien Janki

Montaż rynien w Jankach to tylko jedna z wielu propozycji, jakie znajdą Państwo w szerokiej ofercie kompleksowych usług dekarskich, oferowanych na tymże terenie przez profesjonalną brygadę. Działamy w Jankach i okolicznych miejscowościach od wielu lat, pracując legalnie, solidnie, sprawnie, szybko, a przede wszystkim terminowo.

 

Doświadczenie zdobywane w branży dekarskiej przez wiele lat, praca na różnego rodzaju pokryciach, z rozmaitymi materiałami pokryciowymi, ciągła nauka i uzupełnianie kwalifikacji i wiedzy, pozwalają nam nazywać się specjalistami w dziedzinie pokryć dachowych, a także ich wykończenia. 

Oferujemy szeroko pojęte usługi, w których skład wchodzą między innymi naprawy, kompleksowe remonty dachów, przeprowadzanie specjalistycznych ekspertyz, a także prace wykończeniowe, w tym montaż rynien, okien dachowych, płotków przeciwśniegowych i wiele innych.

 

Montujemy rynny zarówno na pokryciach o dużej powierzchni, jak i całkiej małej. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu dekarskiego, materiałów renomowanych producentów, a także nowoczesnych technologii montażowych, które pozwalają na znaczne przedłużenie żywotności każdej z montowanych przez nasz zespół rynien. 
Zaufały nam rzesze klientów indywidualnych, małych, średnich i dużych firm, instytucje państwowe, a przede wszystkim konserwator zabytków, który systematycznie oddaje w nasze ręce dachy starych kościołów i kamienic, co świadczy o naprawdę wysokiej jakości naszej pracy.

 

Montujemy każdego rodzaju rynny, niezależnie od wybranego materiału, z którego zostały wykonane.
Są to zarówno często stosowane rynny plastikowe, jak i miedziane. Niestraszna nam żadna z dostępnych technologii, bowiem pracujemy na dachach zaawansowanych technologicznie, trudnych konstrukcyjnie, w gęstej zabudowie, tych dla których nasza konkurencja nie widzi świetlanej przyszłości. 

 

Do każdego z powierzonych nam dachów podchodzimy indywidualnie, z należytą uwagą i zainteresowaniem. Profesjonalnie dobieramy rozwiązania i materiały stworzone specjalnie dla Ciebie. Bierzemy pod uwagę zarówno trwałość, estetykę, jak i funkcjonalność. Stosujemy zalecenia, konsultujemy wszelkiego rodzaju decyzje ze zleceniodawcą.
Robimy wszystko by współpraca przebiegała w przyjemnej atmosferze i została zakończona zadowoleniem z uzyskanych efektów pracy dekarzy.

 

Rynna montowana przez profesjonalnego dekarza 

Montaż rynien wydaje się być dość prostą czynnością, którą może wykonać każdy przeciętny pracownik fizyczny.

Jednak sprawa komplikuje się wraz ze złożonością pokrycia dachowego, a co za tym idzie koniecznością użycia specjalistycznego sprzętu, posidania wiedzy i doświadczenia w pracy ze skomplikowanymi i trudnymi dachami.

Praca profesjonalnego dekarza to przede wszystkim pewność, że każdy z elementów zostanie dopasowany idelanie do poprzedniego, że niczego nie będzie trzeba poprawiać, orynnowanie będzie szczelne, a rynna w czasie ulewnego deszczu nie sprawi nam przykrej niespodzianki.

 

Jako wykwalifikowani pracownicy, wiemy co robimy. Sprawdzamy położenie rynien i dachu, mierzymy kąty, dbamy o uszczelnienie i perfekcyjnie wykonaną pracę.

 

Zaufaj firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej!

Na każdą wykonaną pracę udzielamy pisemnej gwarancji!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl