Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż rynien Michałowice

Rynny to bardzo ważny element dachu, a montaż rynien w Michałowicach nie powinien w żaden sposób odstawać jakością wykonania.

Obecnie na rynku istnieje cały ogrom materiałów, z jakich wykonywać można dachy i rynny. Dlatego wielu ludzi budujących i remontujących dachy domów ma problem z ustaleniem co będzie dla nich najlepsze, szczególnie, że producenci obiecują długi okres eksploatacji.

Warto się z tym problemem zwrócić do doświadczonej ekipy dekarzy, takiej jak nasza. Rynny mogą, ale nie muszą być wykonane z tego samego materiału. Ponadto my jako profesjonaliści dbamy o to, żeby cały dach i jego części były porównywalne jakościowo, aby spójnie przez wiele lat służyły tak samo dobrze.

Wiemy doskonale, że jeśli producent obiecuje dwadzieścia lat trwałości, to nie oznacza, że produkt przez dziewiętnaście lat będzie prezentował się świetnie i spełniał swoje funkcje. Wiemy, że już po kilku latach stanie się bezużyteczny.

Montaż rynien Michałowice to wyłącznie najwyższa jakość nie tylko materiałów, ale także wykonania. Kierujemy się najnowszymi trendami, jak również rozwiązaniami technicznymi uskuteczniającymi pracę.

Dzięki temu nasza praca jest szybka i nie zakłóca znacząco życia mieszkańców domu.

 

Oferujemy prawidłowy montaż rynien i rur spustowych w Michałowicach i okolicach

Montaż rynien Michałowice obejmuje pracę nad materiałami popularnymi i sprawdzonymi, jak również droższymi wersjami, jakie zamontować można na przykład przy budynkach zabytkowych.

Zajmujemy się:

- montażem rynien z PCV,

- montażem rynien cynkowych z tytanem,

- montażem rynien miedzianych,

- montażem rynien ocynkowanych

 

Wszystkie z powyższych mają swoje zalety i świetnie spełniają swoją rolę pod warunkiem, że są użytkowane zgodnie z przeznaczeniem i w odpowiednich warunkach. W przeciwnym razie bardzo szybko tracą swoje pozytywne właściwości i zamiast obiecywanych co najmniej kilkudziesięciu lat żywotności, psują się zaledwie po kilku.

Fachowa wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala uniknąć podobnych problemów.

 

Montaż rynien nie jest sprawą prostą. Zanim zabierzemy się do pracy, podejmujemy decyzję, jako montaż i gdzie będzie najbardziej odpowiedni dla danego dachu. Wymaga dokładności ze względu na to, że jest to system bardzo delikatny. Źle znosi obciążenia, dlatego powinien mieć odpowiednie podparcie i o ile to możliwie musi zostać schowany nieco głębiej pod dachem, aby uniknąć spadania na niego bezpośrednio dużych czap lodu i śniegu.

Zimą należy usuwać z nich zamarznięte sople lodu, by uniknąć ich wyginania. Montaż przebiega w następujących krokach:

           

- założenie specjalnych haków rynnowych,

- łączenie części rynien,

- montaż rur spustowych oraz ich zakończeń.

 

Haki rynnowe powinny być mocowane dość gęsto, szczególnie jeśli chodzi o rury z miedzi lub cynkowe. Po skończonej pracy warto jest prześledzić rzeczywistą szczelność rur, aby jeszcze na miejscu dokonać poprawek.

Woda nie powinna nigdzie wyciekać, a rury nie mogą się niepokojąco wyginać. Posiadamy doświadczoną kadrę osób oraz zestaw niezbędnych narzędzi.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie zamontować wszystkie elementy rynien oraz zapewnić doskonałą szczelność i długowieczność.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO