Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Montaż rynien Nadarzyn

Żaden dach nie może obejść się bez jednej czynności jaką jest montaż rynien Nadarzyn.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług  ?

 

Montaż rynien Nadarzyn jest konieczny przy okazji budowy lub renowacji dachu i jest wykonywany w ramach takich przedsięwzięć. Niemniej jednak często jest konieczna naprawa rynny, jaka uległa zniszczeniu lub zniekształceniu w wyniku obciążenia śniegiem lub przypadkowego uderzenia. Rynny są elementem bardzo istotnym dla całego dachu, ponieważ skutecznie doprowadzają wilgoć i zanieszczyszczenia. Jeśli są wadliwe lub w ogóle nie znajdują się na miejscu, woda zaczyna gromadzić się na dachu i powodować jego zniszczenie.

 

Źle zamontowane, nieszczelne rynny prowadzą do przecieków w wyniku których pojawiają się zacieki, zarówno na dachu jak i na elewacji budynku. Zacieki te są bardzo trudne do usunięcia i nie da się ich zamaskować bez generalnego remontu. Gromadząca się na dachu wilgoć doprowadza też do powstawania pleśni, grzybów, porastania mchem. W wyniku tego dach znacząco skraca swoją żywotność, podobnie jak cały budynek. Montaż rynien Nadarzyn jest niezbędny, ale to nie wszystko – musi również zostać wykonany starannie, ponieważ źle połączone, nieszczelnne rynny nie spełniają swojego zadania i równie dobrze mogłoby ich w ogóle nie być. Nie wspominając o tym, że zniszczone rynny znacząco obniżają estetykę całego dachu.

 

Nasze usługi w zakresie montażu rynien

 

Zajmujemy się profesjonalnym montażem rynien Nadarzyn z wielu dostępnych materiałów, począwszy od zwykłych rynien PCV, skończywszy na rynnach z tytan cynk, a nawet miedzi. Wynika z tego, że jesteśmy w stanie doprowadzić w szczegółach każdy dach, nawet ten drogi i luksusowy do idealnego stanu. Dach będzie nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Miedź jak i tytan cynk wymagają szczególnej uwagi oraz technik łączenia, aby zachowały funkcjonalność. Nie bez znaczenia jest też estetyka wykonania, co jest zadaniem trudnym w przypadku lutowania. Żadna niewprawna ręka nie doprowadzi rynien do stanu bliskiemu ideałowi. Montaż rynien Nadarzyn to:

 

-        ekspertyza dachu,

-        montaż haków,

-        montaż koszy, rur spustowych, obejm.

 

Producenci naszych materiałów to sprawdzeni dostawcy najlepszych surowców, z jakimi obchodzą się z najwyższą starannością, podobnie jak i my sami. W przypadku tytan cynku i miedzi bardzo ważne jest przechowywanie i obchodzenie się z materiałami. Nie każdy dekarz przykłada do tego uwagę, ale nasza ekipa spełnia wszystkie normy.

 

Nasze rynny zdobią dachy z takich pokryć jak miedź, dachówka ceramiczna lub łupek skalny. Te rodzaje pokrycia są również naszą domeną. Charakteryzują się tym, że są trwałe i bardzo odporne. Montaż rynien Nadarzyn w niczym nie może im ustępować. Stawiamy na to, by całość dachu, nie wyłączając elementów pomocniczych, była tak samo trwała i stanowiła całość. Nie może być tak, że po kilku latach niektóre elementy zaczną się psuć i pokrywać korozją. Muszą też dobrze do siebie pasować pod względem chemiczno fizycznym, co oznacza że nie powinny na siebie wpływać w żaden sposób, przyśpieszając swoją korozję.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO