Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów kościelnych Brwinów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Budynki zabytkowe są pod zwykle pod specjalnym nadzorem, dlatego naprawa dachów kościelnych Brwinów nie może zostać powierzona pierwszemu lepszemu dekarzowi, lecz takiemu, który posiada pożądane umiejętności i certyfikaty.

 

Dach kościoła dla doświadcznych dekarzy

 

Nasza ekipa dekarska jest doświadczona w naprawie dachów kościelnych Brwinów i nie tylko. Dachy kościelne i wieże kościelne należą do nurtu dachów trudnych, jakich renowacja nie jest wcale zadaniem prostym i nie można go porównywać do naprawy na przykład dachu supermarketu lub nowego domu. Tutaj niezbędne jest odpowiednie doświadczenie, zdobyte nie gdzie indziej jak właśnie na dachu kościoła. Nasza ekipa dekarska remontowała już wiele dachów kościelnych i doskonale zdaje sobie sprawę ze wszystkich aspektów zadania jakim jest naprawa dachów kościelnych Brwinów.

 

Różni się to zadanie znacząco od wszystkich innych chociażby ze względu na status kościołów we świadomości ludzkiej. Naprawa dachu kościoła to zadanie wymagające umiejętności pracy pod presją społeczną i nie tylko. To praca wymagająca skupienia, dużej siły fizycznej i odwagi. Pamiętajmy, że kościoły to jedne z najwyższych budowli w mieście. Nasza ekipa dekarska jest odpowiednio przygotowana do ciężkiej pracy fizycznej na wysokości. To także ciężka praca umysłowa, ponieważ wymaga ścisłego trzymania się planu. Nie może być mowy o żadnej pomyłce, ponieważ wówczas należy się cofnąć do momentu, w którym popełniono błąd i zacząć od nowa. Nie ma na to ani czasu ani środków, dlatego siłą rzeczy musimy być najlepsi.

 

Prace dekarskie na kościele

 

Naprawa dachów kościelnych Brwinów składa się z wielu etapów działań. Najpierw zleceniodawcy muszą zgłosić sprawę gdzie trzeba, ponieważ w większości kościoły to zabytki kulturowe i narodowe, dlatego konieczne jest załatwienie spraw biurokratyczno-administracyjnych. Dopiero wtedy nasza ekipa może wkroczyć. Staramy się współpracować ze wszystkimi organami, możemy popisać się znajomością prawa. Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy ekspertyzy dachu, by fachowo stwierdzić czy bezpieczne jest kładzenie nowego pokrycia dachowego bez konieczności naprawy lub wręcz wymiany więźby dachowej, liczącej sobie najczęściej wiele lat. Do naprawy dachów kościelnych Brwinów należy:

 

-        zdjęcie starej pokrywy dachu,

-        naprawy więźby dachowej,

-        położenie nowej pokrywy dachowej,

-        obróbki blacharskie i kątowe,

-        montaż systemu odprowadzającego wodę.

 

Wszystkie elementy pracy wymagają nakładów. Nawet zdjęcie starej pokrywy dachu powinno odbywać się w specjalnych warunkach. Miejsce remontu musi być odpowiednio oznaczone, by podczas naprawy nikt nie ucierpiał od spadających z dachu dachówek lub innych elementów. Więźba dachowa musi być zdrowa i silna, w przeciwnym razie może nie utrzymać ciężaru nowego pokrycia dachowego. Naprawa dachów kościelnych Brwinów w naszym wykonaniu to gwarancja szczelności. Do krycia wykorzystujemy tylko narzędzia wysokiej jakości oraz takie same materiały, pasujące stylem do epoki w jakiej powstał kościół. Jest to głównie dachówka lub pokrycie miedziane.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl