Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów kościelnych Kobyłka

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Jesteśmy profesjonalną brygadą dekarską, która działa w Kobyłce i pobliskich miejscowościach od wielu lat, świadcząc kompleksowe usługi dekarskie, w których skład wchodzą między innymi naprawy, remonty i prace wykończeniowe na dachach każdego rodzaju, niezależnie od stosowanych materiałów i technologii.

Wykonujemy prace zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów, firm, instytucji państwowych. Stale współpracujemy z konserwatorem zabytków, który obdarzył nas zaufaniem powierzając zabytkowe pokrycia kościołów, kaplic i innych budynków sakralnych.

 

Naprawa dachów budynków sakralnych Kobyłka 

Na terenie Kobyłki oferujemy Państwu naprawy dachów budynków sakralnych w tym kaplic, kościowłów, a także innych budowli. 
Posiadamy konieczny do pracy z materiałami takimi jak miedź, specjalistyczny sprzęt wiodących na rynkach światowych producentów, doświadczenie i szeroką wiedzę na temat rozwiązań, montażu i materiałów stosowanych w latach charakterystycznych dla danej epoki i stylu.

 

Niejednokrotnie ratowaliśmy dachy, które wyglądały naprawdę źle. Zaniedbane, przeciekające, te których naprawy nie chciała podjąć się konkurencja. Wykonujemy zarówno kompleksowe naprawy, jak i remonty. Możemy pochwalić się doskonałą jakością każdej z naszych usług.

Kopuły, wieżyczki, drobne prace wykończeniowe, elementy, które znajdują się na dachach, pełniąc funkcję ozdobną, nie są nam straszne. Stale staramy się uzupełniać naszą wiedzę, by nasi klienci mogli cieszyć się świetnie wykonaną przez nas pracą, a także pokryciem, które na zabytku bądź też standardowym kościele będzie służyło przez lata.

 

Możesz obdarzyć nas zaufaniem nie tylko w przypadku starych budowli, ale także tych, których dachy zostały wykonane w nowoczesnej technologii, także z użyciem szkła jako materiału pokryciowego. Niestraszne nam zaawansowane konstrukcje, wymagające od dekarza nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim precyzji wykonania i zaangażowania w wykonaną pracę. 

 

Z chęcią zajmiemy się dachami z blachy różnych rodzajów, dachówki, papy, miedzi, szkła, a także wielu innych używanych na dachach materiałów.

 

Dlaczego profesjonalne usługi dekarskie?

Na rynku możemy spotkać się z ogromną ilością ofert zarówno firm, jak i indywidualnych osob, proponujących prace na dachach.

Jednak to korzystanie z usług profesjonalnych brygad dekarskich daje Ci pewność na powodzenie kosztownej inwestycji, jaką jest naprawa dachu kościelnego.

To my zajmujemy się dachami kompleksowo, bez konieczności wzywania na miejsce zdarzenia dodatkowych pracowników, którzy byliby odpowiedzialni za przeprowadzenie sprcjalistycznej ekspertyzy dachowej, poprawę konstrukcji, obróbek dachowych i innych elementów. To my zapewniamy zabezpieczenie mienia podczas prac, sprawdzimy wszelkie możliwe usterki, sprawimy, że naprawa będzie przeprowadzona bardzo dokładnie. 

Pozostawimy po sobie porządek w miejscu działania, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa pracy.

Do każdej usługi wykonanej przez brygadę, dołączona zostaje PISEMNA GWARANCJA, której nie spotkasz korzystając z propozycji przypadkowych pracowników. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl