Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachow kościelnych Lesznowola

pogotowie dachowe zasieg dzialania

NAPRAWA DACHÓW KOŚCIELNYCH LESZNOWOLOA

    Kościoły, zamki, pałace to nasze perełki, więc aby wyglądały zawsze tak samo wspaniale należy o nie dbać. Naprawą dachów zabytków kościelnych -  także w Lesznowoli – powinni się zainteresować wszyscy ludzie należący do danej społeczności parafialnej, jak również członkowie władz. Oczywiście najprawdopodobniej Sami tego nie dokonają, lecz takową czynność można zlecić fachowcom. Ekipa Remontowo - Budowla zawsze podejmie wyzwanie, zwarci i gotowi do działania przywracamy świetność naszym skarbom. Nasz zespól przyczyni się do utrzymania wyjątkowego uroku kościołów w Lesznowoli.
    
     Budynki sakralne to pewna wyjątkowość. Niestety czas nie oszczędza tego, co wyjątkowe. Remont świątyni jest też niełatwym zadaniem dla tych, którzy otrzymali środki na jego cel. Cel szczytny, ale i trudny do realizacji. Dostać fundusze to jedno, a właściwie je wykorzystać to drugie. Jeśli zaplanowane działanie nie powiedzie się to krytyka spadnie na włodarzy miasta, a także na miejscowych duszpasterzy i na robotników, którzy dokonywali remontu.  Ponadto zdaniem opinii publicznej nieudolny remont to skuteczne marnowanie funduszy i publicznych pieniędzy.  Dlatego tak istotne jest by do wyjątkowych zadań zatrudnić wyjątkową wysoko wykwalifikowaną drużynę.
    Naprawa zabytkowych kościelnych czy pałacowych dachów dokonywać powinna doświadczona zgrana ekipa. Doświadczenie i współpraca to nasz cel. Współpracujemy ze sobą od lat. Stanowimy zgraną druzynę. Swoją pracę wykonujemy najlepiej jak potrafimy. Terminowo i starannie realizujemy powierzone nam zlecenia. Nie ulegamy presji otoczenia, ani presji czasu, bo potrafimy go umiejętnie podzielić tak by zrealizować zlecenie w założonym terminie. Nie ma dla nas znaczenia ile lat liczy sobie budowla, podejmujemy każde zadanie, e tym naprawa dachów kościelnych Lesznowola, by ocalić od zapomnienia żywą historię zaklętą w kamiennych murach.

Nasza oferta

Dekarze z Lesznowoli oferują następujące usługi:
1.    Remonty dachów zabytkowych
2.    Remont dachów kościelnych
3.    Krycie miedzią i łupkiem
4.    Dekarstwo artystyczne

Wymienione w ofercie zadania są trudne i wymagają wieloletniego doświadczenia.
    Doświadczeni dekarze z Lesznowoli podejmą każde zadania w tymnaprawa dachów Kościelnych Lesznowola. Zlecenia z różnych dziedzin to nasza codzienność. Chętnie sięgamy do historii, najlepiej, jeśli jest to żywa historia z opowieści lokalnych mieszańców. W szkole naucza się tylko podręcznikowej wiedzy, nie o taką wiedzę nam chodzi. Korzystamy z tego, co żywe i przywracamy świetność dawnym budowlom z zakresu architektury świeckiej i sakralnej.
    W pracy z wyjątkowymi budowlami zwracamy szczególną uwagę na ich rusztowanie – w szczególności więźby dachowe - oraz na rodzaj materiału, z jakiego ma być wykonane pokrycie. Jeśli tylko jest ot możliwe to naprawiamy dachy na kościołach używając tych samych materiałów, z jakich dach był wykonany pierwotnie. Cenimy sobie, jakość, terminowości w współpracę, więc mogą być Państwo pewni, że wykonane przez nas zlecenie będzie najwyższej jakość oraz wykonane zawsze na czas. Kontakt z nami można znaleźć na stronie naszej firmy. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.     

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl