Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów kościelnych Michałowice

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Aby kościoły i inne zabytki wyglądały zawsze tak samo wspaniale i okazale, potrzebna jest naprawa dachów kościelnych w Michałowicach. Nasza ekipa dekarska bardzo przyczynia się do utrzymania wyjątkowego uroku tego typu zabytków.

 

Dbajmy o dachy zabytków

Zabytki są w naszym kraju na wysokim miejscu,  jeśli chodzi o przedmioty o wysokim znaczeniu kulturalnym i historycznym. Sprawa wygląda jeszcze poważniej jeśli mowa o kościołach, czyli miejscach o znaczeniu religijnym, duchowym.

W odczuciu wielu ludzi miejsce to wymaga szczególnego potraktowania i należytego szacunku. Dzieje się tak w wypadku budynków znanych od stuleci, gdzie skupiały się losy licznych pokoleń.

Ale nawet i miejsca spotkań z Bogiem wymagają remontu.

Nic dziwnego, że cała sprawa wzbudza spore zainteresowanie wśród wiernych z parafii, a nawet miejscowych mediów.

 

To stwarza wyzwania, przede wszystkim dla osób dokonujących naprawy dachów kościelnych Michałowice, ale także dla tych, którzy otrzymali na ten cel środki. Jeśli coś pójdzie nie tak, krytyka spada na władze miasta i pracujących, ponadto w oczach opinii publicznej marnowane są pieniądze pochodzące z podatków. Dlatego istotnym jest do tak delikatnych i wymagających fachowej wiedzy zadań zatrudnić sprawdzoną i odpowiedzialną ekipę.

Nasz zespół współpracuje ze sobą już od kilku lat. Nie boimy się wyzwań, ani nie poddajemy się presji. Swoją pracę chcemy wykonać jak najlepiej, niezależnie od wszystkich czynników.

 

Co oferuje nasza ekipa dekarska

Naprawa dachów kościelnych Michałowice to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy bardzo poważnie.

W swojej karierze mamy za sobą wiele typowych robót dekarskich, ale nie obce nam są również zlecenia wymagające czegoś więcej, niż tylko dobrego fachu, między innymi:        

- remonty dachów zabytkowych,

- remonty dachów i wież kościelnych,

- krycie miedzią,

- krycie łupkiem,

- usługi z zakresu dekarstwa artystycznego.

 

Wszystkie te zadania są trudne i wymagają wysokiego wyczucia oraz zdolności manualnych, jakich nam nie brak. Zlecenia z różnych dziedzin, począwszy od podstawowych prac dekarskich, a skończywszy na dekarstwie artystycznym sprawiły, że potrafimy wykonywać naprawdę z jednej strony solidne i wartościowe od strony technicznej dachy, z drugiej zaś strony są to dachy o wysokiej jakości estetycznej.

 

Miedź jest popularnym materiałem wykorzystywanym do krycia dachów kościołów. Pozwala w miarę łatwo się formować, ale jej kładzenie wymaga wielkiej wprawy. Oprócz tego bardzo istotne jest, aby po remoncie dach nie różnił się od oryginału.

Nawet niewielkie różnice będą widoczne dla tych, którzy przez wiele lat patrzyli na budynek. Wierność oryginałowi wymaga wiedzy z zakresu dawnych technik dekarskich. Chętnie sięgamy do wiedzy historycznej, szczególnie że dziś nie żyje już większość prawdziwych fachowców dekarzy, a w szkole naucza się okrojonej wiedzy z podręczników.

Pracując zwracamy uwagę na więźbę dachową oraz dobieramy najlepszy materiał do danego miejsca, jeśli jest to możliwe, naprawa dachów kościelnych Michałowice obejmuje użycie tych samych materiałów, co pierwotnie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl