Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów kościelnych Piastów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Każdy obiekt wymaga renowacji, a naprawa dachów kościelnych Piastów ma szczególne znaczenie w tej kwestii.

To, że kościoły wymagają renowacji jest sprawą oczywistą. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że to również zadanie wymagające umiejętności wykraczających poza typowy zawód dekarza. To przede wszystkim rzemieślnik, a kościoły to współcześnie zabytki i porównując ze współczesną zabudową dzieła sztuki. Skoro starymi obrazami, ołtarzami, posadzkami i innymi elementami dachów zajmują się konserwatorzy zabytków z wykształceniem historycznym, dlaczego dachem kościoła miałby zająć się pierwszy lepszy dekarz?

 

Nasza ekipa dekarska

Nasz zespół to nie tylko praca rzemieślnicza, chociaż i ona jest niezbędna do tego typu pracy, ale również wiedza historyczna oraz umiejętności artystyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać presji tego, by stworzyć dach, jaki nie będzie znacząco różnił się od oryginału.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to jest priorytetem. Każda różnica będzie od razu rzucała się w oczy tym, którzy przez lata doskonale zapamiętali jak wyglądał kościół. Gdyby dach znacząco obiegał od projektu, zleceniodawcy i wykonawcy staliby się obiektem kpin i niezadowolenia.

Nasza ekipa jest pewna swoich umiejętności, dlatego podejmujemy się naprawy dachów kościelnych w Piastowie, doskonale zdając sobie sprawę z trudności jakie ciążą na tym zadaniu.

 

W ciągu lat pracy dokonaliśmy wielu napraw dachów kościelnych i nie tylko. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się ponadto wszystkie zabytki. W ciągu lat pracy wykonywaliśmy dachy budynków zabytkowych, willi, rezydencji, dworków, jak również wież kościelnych i baszt.

Oprócz tego posiadamy spore doświadczenie w tworzeniu dachów artystycznych, skomplikowanych i trudnych. Nie straszne nam działanie w nagłych wypadkach, gdy od naszej pracy zależy przetrwanie historycznie ważnych przedmiotów.

Oferta Naprawy dachów  w Piastowie obejmuje:

- ekspertyzę dachu kościelnego,

- zdjęcie starej pokrywy dachu,

- naprawy więźby dachowej,

- konsultacje z konserwatorami,

- ścisłe trzymanie się planu,

- kładzenie nowej pokrywy dachu,

- obróbki blacharskie,

- izolacja i zabezpieczenie dachu.

 

Zanim dach trafi w nasze ręce z pewnością już wcześniej przechodził ekspertyzy pod wieloma kątami. My jednak nie opieramy się całkowicie na opinii innych osób i samodzielnie też przystępujemy do obejrzenia dachu, tak aby poznać go jak najlepiej.

Cały czas utrzymujemy kontakt z inwestorami i innymi osobami odpowiedzialnymi za naprawę. W przypadku dachu zabytkowego jest to spora ilość urzędników i konsultantów.

Czasami łatwo zgubić się w gąszczu obostrzeń prawnych, ale nasza ekipa radzi sobie z tym bardzo dobrze, ponieważ jesteśmy na bieżąco z prawem.

 

Do pokrycia dachu kościoła nie można użyć zwykłej blachy, najczęściej stosujemy wysokiej jakości materiały jak dachówka ceramiczna lub miedź, z których producentami mamy stały kontakt.

Nadają one kościołowi kunsztu i podkreślają jego piękno, czyli wszystko to co liczy się w przypadku tych wyjątkowych dachów.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl