Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachow kościelnych Warszawa Bielany

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa dachów kościelnych Bielany

Jako zespół składający się wyłącznie z profesjonlanych dekarzy, działających w Bielanach od wielu lat, chcemy zaoferować Państwu nasze usługi dekarskie, które cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i frim, a także instytucji państwowych. 

Jedną ze sztandarowych propozycji, jakie oferujemy jest naprawa dachów budynków sakralnych, w tym kościołów, także tych zabytkowych. 

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży dekarskiej, wiedzą z zakresu stosowanych materiałów, rozwiązań, a także technologii, które pojawiają się na dachach różnego rodzaju. Podejmowaliśmy się zadań na ogromnych powierzchniach, a także tych mniejszych. Naprawialiśmy usterki całych dachów, a także kopuł i wieżyczek, stanowiących nieodzowny element pokrycia kościołów, zwłaszcza tych zabytkowych.

Nasza ekipa jest jedną z najczęściej wybieranych do prac z budynkami, na których nie wszyscy sobie radzą. Wykonujemy zadania, które zostały odrzucone przez konkurencję. Dachy trudne, zaawansowane konstrukcyjnie stanowią dla nas codzienność, a każde kolejne wyzwanie to okazja do nauki i zdobywania kolejnych, niezwykle cennych doświadczeń, które pozwolą nam na jeszcze sprawniejsze, solidniejsze, trafniejsze działanie w przyszłości.

Każda z nabytych przez naszych pracowników umiejętności to dbałość o klienta i jego zadowolenie. To kolejny usatysfakcjonowany z wyniku prac zleceniodawca, to kolejna uśmiechnięta twarz, to kolejne dobrze naprawione pokrycie.

 

Naprawy, jakie prowadzimy, wykonywane są w pełni świadomie. Nie działamy na chybił trafił. Przed rozpoczęciem ingerencji w pokrycie dachowe, wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę dachową, dzięki której możemy dokładnie określić miejsce naprawy, zawęzić jej obszar, znaleźć przyczynę usterki i usunąć ją w pełni. Nie maskujemy problemu, działamy kompleksowo, tak by wymienić i poprawić wszystko, co sprawia, że dach nie funkcjonuje tak dobrze jak wcześnie, jak powinien. 

 

Zabytkowe dachy kościołów Bielany

Jeśli dach kościoła, na którym przeprowadzane są prace jest zabytkowy - nie musisz się martwić!

Od lat systematycznie współpracujemy z konserwatorem zabytków, wykonując wszelkiego rodzaju prace naprawcze, remontowe, a także pokryciowe na dachach, które mają już swoje lata.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, pozwalającym nam na dokładną pracę z użyciem każdego z dostępnych materiałów pokryciowych. Posiadamy doświadczenie w pracy z miedzią, niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy samego pokrycia, jego części, czy nawet rynien. 

Jesteśmy odpowiednią ekipą do prowadzenia wszelkiego rodzaju prac na dachach zabytkowych bowiem systematycznie uzupełniamy naszą wiedzę z zakresu poszczególnych stylów, które były charakterystyczne dla danych epok, a także rozwiązania jakie były stosowane.

Posiadamy wszystkie kwalifikacje niezbędne do napraw, remontu i szeroko pojętych ingerencji w pokrycia zabytkowe. 

Pracujemy nie tylko w Bielanach, ale także innych dzielnicach stolicy, a ponadto w okolicznych miejscowościach, do których ekspresowo dojeżdżamy.

 

Zaufaj firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl