Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachow kościelnych Warszawa Praga Południe

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa dachów na kościołach Warszawa Praga Południe

Warszawska Praga, nie tylko Południe, obfituje w budynki sakralne, zwłaszcza te starsze, o charakterystycznym dla danych epok stylu, cenne architektonicznie i kulturowo, obiekty wycieczek turystycznych i licznych westchnień nie tylko pasjonatów historii i budownictwa, ale także przeciętnego Kowalskiego, na którym monumentalna budowla robi wrażenie. 

Jako profesjonalna ekipa dekarska, działająca w stolicy i jej okolicach od wielu lat, podchodzimy do potrzeb rynku bardzo poważnie, zapewniając naszym przyszyłym zleceniodawcom usługę naprawy dachów kościelnych każdego rodzaju. Zajmujemy się pokryciami na nowoczesnych budynkach sakralnych, na których zostały użyte nowoczesne technologie i zaawansowane rozwiązania, a także dachami starymi, nad którymi pieczę trzyma konserwator zabytków, dbając o to, by przeprowadzone prace zostały wykonane w zgodzie z panującymi w danym okresie zasadami pracy, krycia, montażu, a także samymi materiałami, które nie mogą odbiegać od tych stosowanych tradycyjnie. 

 

Jak przebiega naprawa dachu budynku sakralnego?

Jako profesjonaliści, przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, obejmujących ingerencję w pokrycie dachowe, przeprowadzamy specjalistyczną ekspertyzę dachową. Wyposażeni w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, jesteśmy w stanie dokładnie określić miejsce występującego problemu, zawęzić miejsce naprawy i działać punktowo.
W przeciwieństwie do nieprofesjonalnych ekip, nie działamy na chybił trafił i nie narażamy klientów na dodatkowe koszty związane z materiałami i samą pracą dekarzy. Korzystając z naszych usług masz pewność, że całkowicie usuniemy problem. Zajmujemy się nie tylko naprawą wskazanej usterki, ale przede wszystkim jej przyczyną, której likwidacja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania dachu przez długi czas.

My nie maskujemy problemu, my go naprawiamy. Po przeprowadzonych przez naszą firmę działaniach otrzymasz pisemną gwarancję na wykonane prace, tak byś miał pewność, że w najbliższym czasie nie będziesz zmuszony do dokonania jakichkolwiek poprawek na wysokościach. 

 

Na budynkach sakralnych pracujemy od wielu lat, co sprawia, że niestraszne nam kopuły i wieżyczki. Niejednokrotnie kryliśmy miedzią, łupkiem, a także innymi materiałami. 
Posiadamy wiedzę niezbędną do zajmowania się dachami zabytkowymi. Działamy zgodnie z zaleceniami przekazanymi ekipie przez konserwatora zabytków. Nie musisz przejmować się tym, że jakikolwiek z wykonanych przez nas elementów będzie niezgodny z ogólnym zamysłem twórcy każdego z kościołów. 

 

Do każdego z powierzonych nam pokryć dachowych, niezależnie od jego wielkości i trudności konstrukcyjnej, podchodzimy bardzo indywidualnie, dbając o to, by stosowane na nim rozwiązania i materiały zostały dobrane zgodnie z zapotrzebowaniem i wymaganiami dachu, zapewniając mu pełną funkcjonalność. 

W razie potrzeby doradzimy, znajdziemy wyjście z każdej sytuacji. Zajmiemy się także innymi pracami, jak chociażby montaż rynien, obróbki dachowe, a także uszczelnianie kominów i wiele innych. 

 

Współpracując z nami masz pewność, że naprawa zostanie wykonana poprawnie, a Ty nie będziesz musiał martwić się o przebieg prac. 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl