Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachow kościelnych Wiązowna

pogotowie dachowe zasieg dzialania

NAPRAWA DACHÓW KOŚCIELNYCH WIĄZOWNA

    Kościół to ważny element architektoniczny i artystyczny każdej miejscowości.  Zazwyczaj ma solidne kamienne fundamenty, lecz niestety z jego zadaszeniem jest różnie, dlatego naprawa dachów kościelnych Wiązowna jest często koniecznością.

Cele naprawy dachów kościelnych w Wiązownej

    Cieknący dach niszczy cenne freski i polichromie. Po takich uszkodzeniach są one często niemożliwe do odtworzenia. Aby temu zapobiec, powinien on przechodzić regularne badania techniczne. Wiązowna ma na celu chronienie bezcennych dzieł sztuki przed takim właśnie losem. Niebagatelna sprawą jest także sam aspekt estetyczny, ponieważ uszkodzony dach na pięknej budowli – często ponad trzystuletniej – jest po prostu brzydki. Więc reperując uszkodzenia,przywracamy jej dawny splendor sprawiając, że będzie ona cieszyła oczy następnych pokoleń.

Oferta Pogotowia Dachowego

Stanowimy zgrany team , podejmujemy każde wyzwanie , nie podajemy się emocjom po prostu działamy.


Oto nasza oferta:
1.    Ekspertyza dachu kościelnego
Wykonujemy badanie stanu technicznego poszycia dachowego oraz jego rusztowania.
2.    Zdjęcie starej nawierzchni
W miarę możliwości staramy się ją zostawić, jednak -  gdy wymaga tego sytuacja – musi ona zostać usunięta.

3.    Konsultację z konserwatorami zabytków
Konserwatorzy zabytków mogą naprawdę uprzykrzyć życie każdemu ich właścicielowi. Dlatego jesteśmy zobowiązani do powzięcia na swoje barki tej koniecznej czynności
4.    Realizacje planu remontowego
    Swoją prace traktujemy bardzo poważnie, więc zakończenia poszczególnych etapów     remontu jest dla nas bardzo ważne.
5.    Nałożenie  nowej pokrywy dachu
Logicznym jest fakt, że po usunięciu starych – uszkodzonych – fragmentów poszycia należy te ubytki uzupełnić. Jednak nie może to być przypadkowy materiał, lecz taki sam jak oryginalny oraz podobnie zamontowany i wykonany.
6.    Obróbki blacharskie
Jeśli konkretny dach ma poszycie blaszane, sprawa jego wykonania bądź naprawy – przeciwieństwie do przykładu w punkcie poprzednim – jest o wiele łatwiejsza i wygodniejsza. Nie trzeba tutaj trzymać się dokładnie technologii wykonania danego dachu, lecz nadal trzeba zastosować ten sam materiał.
7.    Izolację i zabezpieczenie dachu.
    Po wykonaniu wszystkich czynności remontowo – naprawczych należy dany obiekt     zabezpieczyć przed niekorzystnymi warunkami. Pozwoli to na wydłużenie jego     świetności oraz funkcjonowania.

Remont dachów obiektów sakralnych to poczucie obowiązku

    Renowacja dachów zabytków kościelnych – i nie tylko – to dla nas nie tylko zlecenie, lecz także miły obowiązek. Ze szczerego serca pragniemy doprowadzić wszystkie powierzone nam zabytki naszej ojczyzny do stanu, w którym będą one mogły cieszyć oczy naszych dzieci oraz wnucząt. W miarę możliwości staramy się przy tym korzystać z najnowocześniejszego sprzętu i materiałów. W miarę możliwości, ponieważ polskie prawodawstwo zobowiązuje nas do stosowania materiałów i technik, które stosowali budowniczowie danego obiektu. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie nie tylko wartości estetycznej, ale także historycznej danego obiektu. Kontakt z naszą firmą można uzyskać pod numerem telefonu oraz adresem mailowym zamieszczonym na naszej stronie internetowej w zakładce „kontakt”. Wspólnie na pewno odnowimy Państwa zabytek i uchronimy go przed zniszczeniem.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2023 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl