Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów Magdalenka

Sprzedaż nieruchomości nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać, niekiedy naprawa dachów w Magdalence znacząco zwiększa szansę budynku na takową transakcję.

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Niezależnie od tego, jak bardzo zachwalane jest wnętrze jakiegoś domu, to wszyscy odwiedzający patrzą najpierw na całość z zewnątrz. A tym, co najmocniej rzuca się w oczy jest oczywiście dach.

Wielu inwestorów nie rozumie dlaczego przez tak długi czasu nie mogą sprzedać domu lub innej nieruchomości.

Powodem jest w większości przypadków kiepskie pierwsze wrażenie, zaniedbany dach pełen brudu, zacieków, krzywych rynien. Przed sprzedażą istotne jest przeprowadzenie generalnego remontu dachu.

Nikt nie będzie chciał zamieszkać w miejscu, które grozi katastrofą, a zatrudniony przez kupujących ekspert może to stwierdzić!

 

Zaniedbanie grozi wszystkim nawet jeśli nie ma w planach sprzedaży domu. Dbanie o stan dachu to obowiązek mieszkańców, o ile chcą zdrowo i szczęśliwie żyć.

Naszym zadaniem jest zwiększanie świadomości ludzi. Nie czekaj aż coś się stanie, lub kolejny potencjalny kupiec niestety zrezygnuje. Pozwól nam na dokonanie renowacji i naprawy dachu, a nie będziesz nigdy tego żałował.

 

Potrafimy naprawić każdy dach

Naprawa dachów Magdalenka ma za zadanie doprowadzenie każdego dachu do jak najlepszego stanu zarówno funkcjonalnego, jak i dlatego, by z daleka cieszył oczy. Podobnie jak nowa fryzura, dach jest w stanie zupełnie zmienić postrzeganie całego domu.

Nagle stanie się on wielokrotnie bardziej atrakcyjny do zamieszkania, a aktualni mieszkańcy będą mogli być dumni ze swojego domu.

Naprawa dachów Magdalenka to:

- naprawa części lub całości pokrycia,

- renowacja i konserwacja pokrycia dachowego,

- malowanie pokrycia dachowego,

- naprawa ubytków w dachach,

- dokonanie renowacji więźby dachowej,

- ocieplenie i izolacja dachu,

- wymiana obróbki metalowej.

 

Do pracy używamy tylko tych materiałów, które przeszły testy jakości i są rekomendowane. Oprócz tego rzeczywiście wiemy, że są najwyższej jakości, ponieważ używaliśmy ich już wielokrotnie.

Do pracy wykorzystujemy wyłącznie przyjazne dla środowiska i nietoksyczne ani dla ludzi ani dla zwierząt materiały. Mogą one być z powodzeniem niecyklinowane. Z nami każdy dach, nawet stary może stać się wymarzonym zwieńczeniem, nawet jeśli do tej pory był od tego daleki.

Aktualnie ilość materiałów, sposobów renowacji i naprawy, dostępnych narzędzi, pozwala na to, żeby dach był w takim kolorze, o takiej fakturze, jakiej chcą właściciele.

 

Nie boimy się pracy na starych budynkach wymagających odnowienia. Posiadamy umiejętności, które sprawią, że końcowy efekt nie będzie nigdy kiczowaty, a będzie jak najwierniej odzwierciedlał oryginał.

Z jedną różnicą – teraz będzie o wiele ładniejszy. Dziś naprawa dachu Magdalenka to już nie wysokie koszty i wiele bałaganu, zamieszania przez długie tygodnie.

To sprawna, fachowa praca, z którą nie można zwlekać. Nigdy nie przedłużamy terminu realizacji i robimy najwięcej ile się da.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
krycie dachów | krycie dachów Warszawa | remonty dachów | Krycie blachą miedzianą | Krycie blachą tytan-cynk | Dekarstwo artystyczne
© 2005 - 2022 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: AVANO