Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

naprawa dachów Marki

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Usługi naprawcze dachów Marki

Naprawami dachów na terenie Marek i pobliskich miejscowości zajmujemy się od wielu lat. Podczas działalności udało nam się zdobyć bezcenne doświdczenie i wiedzę z zakresu stosowanych materiałów, rozwiązań, technologii, a także konstrukcji i poszczególnych wymagań zależnych od warunków panujących w danym terenie.

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą dekarską, składającą się wyłącznie z wykwalifikowanych, nieprzypadkowych pracowników, którzy swoje działania opierają na świadomej pracy, a nie naprawach na chybił trafił.

W ofercie znajdziesz kompleksowe naprawy dachów, z których zadowolone są rzesze klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw państwowych. Zaufał nam nawet konserwator zabytków, regularnie powierzając w nasze ręce dachy zabytkowych kościołów, kaplic, kopuły, prace konserwacyjne, remontowe i naprawcze.

 

Posiadamy ogromną wiedzę, która umożliwia nam pracę tam, gdzie inni się jej nie podejmują. Wyzwania to coś, co pozwala nam na zdobywanie kolejnych umiejętności. Nie staramy się ominąć problemu, zawsze go rozwiązujemy. 

Pracujemy z materiałami standardowymi, a także tymi rzadziej spotykanymi, jak:

dachówka ceramiczna
dachówka betonowa
blachodachówka
blacha trapezowa
blacha miedziana
tytan i cynk
papa termozgrzewalna
szkło
i wiele innych

 

Naprawy wykonywane przez specjalistów 

Dalczego warto korzystać z usług naprawczych wykonywanych przez profesjonalne ekipy?

Na rynku roi się od ogłoszeń domorosłych dekarzy i mniej doświadczonych firm. Poszczególni wykonawcy kuszą przede wszystkim niskimi cenami, które nie są dla klienta bez znaczenia. Jednak wyłącznie wykwalifikowana ekipa dekarska może dać Ci pewność, że naprawa została przeprowadzona kompleksowo, dokładnie, a przede wszystkim solidnie.

 

Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nam wykonywanie specjalistycznych ekspertyz dachowych, te z kolei mają niemały wpływ na określenie stanu zużycia poszczególnych elementów, wykrycie przyczyny usterki i jej szybką likwidację. To one pozwalają nam na zawężenie miejsca działania i punktową naprawę, która byłaby niemożliwa przy braku nowoczesnych technologii.
W przeciwieństwie do nieprofesjonalnych pracowników - udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane prace, niezależnie od ich wielkości, zakresu, stosowanych materiałów, technologii i rozwiązań. 

Pamiętaj, że powierzchowne usunięcie problemu, tylko tego, co widoczne jest gołym okiem, może skutkować problemami, które będą powtarzać się i systematycznie powiększać w przyszłości. Niejednokrotnie chęć zaoszczędzenia na pojedynczej naprawie skutkuje znacznym wzrostem kosztów pracy z dachem w przyszłości.

 

My staramy się o to, by wykryć całość problemów i je zlikwidować, dbamy o to, by sąsiadujące z miejscem przecieku materiały nie zostały uszkodzone, zabezpieczamy je, a w razie potrzeby wymieniamy.

Wybierz profesjonalistów, bo:

skutecznie doradzamy
do każdego dachu podchodzimy indywidualnie
poświęcamy zleceniu należytą ilość czasu 
zabezpieczamy mienie klienta i sąsiadujące budynki
bierzemy pod uwagę zalecenia zleceniodawcy
zostawiamy po sobie porządek
dbamy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
oferujemy szybkie i sprawne naprawy w Markach
udzielamy gwarancji

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl