Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

naprawa dachów Michałowice

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa dachów Michałowice

Naprawy dachów znajdujących się na terenie Michałowic i okolicznych miejscowości to jedna ze sztandarowych usług wykwalifikowanej, w pełni profesjonalnej ekipy dekarskiej, która na rynku działa już od wielu lat.

Naprawiamy każdego rodzaju dachy, niezależnie od ich powierzchni, zaawansowania konstrukcyjnego, zastosowania materiałów pokryciowych, usterek, jakie się na nich pojawiły, a także gęstości zabudowania, która dla niejednej ekipy stanowi barierę nie do przebycia.

Jako specjaliści dysponujemy nowowczesnym sprzętem wysokiej klasy, wiedzą, a przede wszystkim ogromnym doświadczeniem, które w połączeniu ze sobą pozwalają nam na skuteczne, szybkie i sprawne naprawy dachów. Każdorazowo przed przystąpieniem do prac, wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę pokrycia, której zadaniem jest wykazanie miejsca występującego problemu, jego przyczynę, a także pozwala na znaczne zawężenie obszaru ewentualnej ingerencji ekipy dekarskiej w pokrycie.

Wszelkie wykonywane tuż po przyjeździe na miejsce zdarzenia działania mają za zadanie ograniczenie ewentualnych zbędnych prac, kosztów, a także stresu związanego z przeciągającą się naprawą dachu. 

W trosce o naszych klientów, staramy się by personel pojawił się na miejscu możliwie jak najszybciej. Z nami nie musisz czekać w nieskończoność na wolny termin.

Usługi dekarskie na terenie Michałowic świadczymy z użyciem materiałów takich jak:

dachówka ceramiczna

dachówka betonowa

blachodachówka 

blacha trapezowa

blacha miedziana

tytan i cynk

papa termozgrzewalna

szkło

a także innych, mniej lub bardziej popularnych materiałów.

 

Do każdego z powierzonych nam zadań podchodzimy bardzo indywidualnie. Poświęcamy mu należytą ilość czasu i uwagi. Dobieramy rozwiązania, technologie, a także materiały zgodnie z wymaganiami stawianymi nam przez zleceniodawcę, a także warunki atmosferyczne i ukształtowanie terenu. Korzystamy z produktów renomowanych firm, które odznaczają się nie tylko trwałością, ale także świetnym wyglądem.

 

Czas naprawy


Czas naprawy dachu, nie tylko w Michałowicach, ale także w ich pobliżu, uzalezniony jest od tego, z czego wykonane jest pokrycie, a także warunków pogodowych, które w skrajnych przypadkach mogą uniemożliwić przeprowadzenie napraw na wysokości. Przyjeżdżamy na miejsce natychmiast po zgłoszeniu usterki, jednak wymiana fragmentu pokrycia blaszanego będzie znacznie szybsza od usunięcia awarii na dachu wykonanym chociażby z papy termozgrzewalnej.

 

Pozostałe usługi dekarskie

Nasza firma, oprócz napraw, świadczy także usługi remontowe i wykończeniowe dachów.

Od lat zajmujemy się orynnowaniem, oknami dachowymi, kominami, montażem płotków przeciwśniegowych i elementów ozdobnych na poszczególnych pokryciach. Wpasowujemy się w styl domu i samego dachu, tak byś mógł się cieszyć naprawdę wyśmienitym efektem.

W ofercie znajdziesz także kompleksowe remonty dachów przeprowadzane od samego początku do samego końca.

 

Wybierz nasz zespół dekarski!

- zapewniamy pisemną gwarancję na każdą z usług

- pozostawiamy po sobie porządek

- wykonujemy ekspertyzy dekarskie, nie działamy na oślep

- doradzimy, wykonamy pokrycie najwyższej jakości

- przestrzegamy zasad bezpieczeństwa 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl