Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów na zabytkach Błonie

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Jesteśmy profesjonalną brygadą dekarską, działającą legalnie od wielu lat w Błoniach i okolicznych miejscowościach. Doświadczenie i wiedza, jakie udało nam się zdobyć podczas wieloletniej pracy na dachach o urozmaiconych pokryciach i stopniu trudności prac dekarskich, pozwala nam na nazywanie się specjalistami w branży dekarskiej niezależnie od zakresu prac, jakie zostaną nam powierzone.

Zaufały nam rzesze klientów indywidualnych, mniejszych i większych przedsiębiorstw, instytucje państowe.

Możemy pochwalić się stałą współpracą z konserwatorem zabytków, który systematycznie powierza nam naprawy i remonty dachów zabytkowych, co stanowi najlepsze potwierdzenie najwyższej jakości wykonywanych przez brygadę usług.

 

Naprawa pokryć zabytkowych Błonie

Oprócz standardowych napraw, jakie przeprowadzamy na dachach domków jednorodzinnych, siedzib firm, świadczymy specjalistyczną usługę naprawy pokryć na zabytkach wszelkiego rodzaju. Zajmujemy się usuwaniem usterek na kościołach, kaplicach. Niestraszne nam wieżyczki, kopuły i pojedyncze elementy charakterystyczne dla stylu, w którym została wzniesiona budowla.

Od innych różnimy się przede wszystkim ogromnym doświaczeniem i wiedzą, którą systematycznie uzupełniamy. Nie bez powodu raz po raz w nasze ręce trafiają zabytki, podejmujemy się prac, których inni nie wykonają. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, umożliwiającym nam jeszcze dokładniejsze i sprawniejsze wykonywanie każdego zadania. Przeprowadzamy specjalistyczne ekespertyzy dachowe, umożliwiające nam wykrycie przyczyny usterki i jej skuteczną, miejscową likwidację.
W przeciwieństwie do przypadkowych pracowników, nie działamy na chybił trafił, a każdy z naszych kroków zostaje dokładnie przemyślany. W trosce o cenne arcjitektonicznie dachy, w razie jakichkolwiek wątpliwości co do sposobu montażu materiałów, technologii bądź tych, które dotyczą stosowania poszczególnych elementów na zabytku - zwracamy się z pytaniem do osób zajmujących się na co dzień architekturą zabytkową.

 

Naprawa pokrycia, której podejmie się nasza firma zawsze przebiega bardzo sprawnie, kończy się terminowo, a klienci mogą cieszyć się świetną atmosferą w miejscu pracy. Doradzamy i wspólnie szukamy najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań. Podczas krycia zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność dachu, ale także na estetykę, która w przypadku starych budynków odgrywa kluczowe znaczenie. W końcu dach jest zwieńczeniem całej budowli i powinien ją uzupłeniać wizualnie.

 

Naprawiamy wszelkiego rodzaju dachy - te wykonane z miedzi i nie tylko. Zajmujemy się także usługami związanymi z orynnowaniem, montażem elementów ozdobnych, płotków przeciwśniegowych. Potrafimy łączyć zdobycze nowoczesnej technologii ze starymi budynkami, tak by spełniały swoje funkcje przy jednoczesnym pozostaniu w tyle pięknego zdobienia.

 

Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że praca zostanie wykonana zgodnie z zaleceniami, a efekt inwestycji będzie utrzymywał się przez lata. Używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wydłużoną żywotność wykonanego dachu. 
W przypadku prac na dachu zabytkowym powinieneś zwrócić ogromną uwagę na dobór ekipy. W końcu każdy z tych nowoczesnych można bezproblemowo poprawić, a błąd na cennym pokryciu może kosztować nas nie tylko pieniądze, ale także dziedzictwo.

 

Każda z naszych usług objęta jest pisemną gwarancją.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl