Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów na zabytkach Mysiadło

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa zabytkowych dachów Mysiadło 

Naprawami zabytkowych dachów w Mysiadle i pobliskich miejscowościach zajmujemy się od wielu lat. 
Jako specjalistyczna ekipa dekarska, posiadająca wysokie kwalifikacje, a także wiedzę na temat materiałów, rozwiązań i technologii stosowanych na dachach, współpracujemy na co dzień z konserwatorem zabytków, który darzy nas zaufaniem, powierzając w nasze ręce zabytkowe dachy systematycznie od dłuższego czasu. 

Od innych ekip odróżniamy się przede wszystkim ogromną wiedzą z zakresu stylów architektonicznych stosowanych lata temu. Pozwala nam to na dokładne odzwierciedlenie stanu pokrycia kościołu, kaplicy, kamienicy bądź poszczególnych elementów jak wieżyczki i kopuły. 
Stosując się do zaleceń konserwatora zabytków, dbamy o to by kryć metodami stosowanymi w odpowiednim dla budowli wieku. Zwracamy uwagę na sposób montażu, rozwiązania, a także każdy z poszczególnych, drobnych elementów, który jest częścią pokrycia. 

Potrafimy łączyć nowoczesne technologie, które gwarantują funkcjonalność dachu ze starymi stylami. Stylizujemy poszczególne fragmenty pokrycia. Stosujemy różne triki w trosce o doskonały wygląd i sprawne działanie dachów.

 

Likwidujemy przecieki po ulewnych deszczach, zajmiemy się wszelkiego rodzaju odkształceniami poszczególnych materiałów. Zapewnimy kompleksową naprawę, która zapoczątkowana zostanie przez specjalistycznę ekspertyzę dekarską, która wykaże dokładne miejsce uszkodzenia, przyczynę, pozwoli nam na możliwie jak największe zawężenie obszaru działań i naprawę miejscowoą.
To dzięki niej możemy określić stopień zużycia pokrycia i zająć się elementami wymagającymi ingerencji specjalisty.

Naprawy wykonywane przez naszą brygadę, nie tylko na starych dachach, ale także na tych zupełnie standardowych, a nawet nowoczesnych pokryciach, odznaczają sie pracą od A do Z. Usuwamy przede wszystkim powód problemów, bowiem likwidacja powierzchownych jego skutków na dłuższą metę nic nie da. To właśnie nieprofesjonalnie i niedokładnie przeprowadzona naprawa niejednokrotnie jest przyczyną konieczności wprowadzenia poprawek, a nawet wykonania remontu w najbliższym czasie.
To nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, jakim dysponujemy pozwala nam na jeszcze dokładniejsze i sprawniejsze przeprowadzanie prac naprawczych.

 

Podejmujemy się zadań, których nie podjął się nikt inny. Poprawiamy po przypadkowych ekipach, pracujemy na dachach bardzo starych, o niecodziennych konstrukcjach, które nie wpisują sie w żaden ze znanych nam schematów. Naprawiamy pokrycia umiejscowione w gęstej zabudowie, tam gdzie dostęp do miejsca awarii jest ograniczony.

Zabytkowe dachy to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dzięki czemu pracujemy z przyjemnością. Każda kolejna naprawa, jaką uda nam się przeprowadzić to ogromna satysfakcja i okazja do kolejnej nauki, która przyda się w przyszłości.

 

Nie ryzykuj współpracy z przypadkową brygadą dekarską. Postaw na firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, która zapracowała na zaufanie konserwatora zabytków. Miej pewność, że pracownicy, którym powierzysz dach, naprawią go porządnie, w zgodzie z zaleceniami i zarządzeniami organów wyższych.

 

Do każdej zakończonej inwestycji dołączamy pisemną gwarancję.

 

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl