Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów na zabytkach Nadarzyn

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Dachy na zabytkach potrzebują takiej samej troski jak każdy inny dach, lecz nie każdy podejmie się zadania jakim jest naprawa dachów na zabytkach Nadarzyn.

 

Naprawa dachów na zabytkach tylko z nami, profesjonalistami

 

Nasza ekipa dekarska słynna jest już z tego, że nie boi się wyzwań i wszystkie najtrudniejsze zadania bierze na siebie, nie zważając na to, że zawód dekarza już z definicji jest bardzo trudnym zadaniem. Naprawa dachów na zabytkach Nadarzyn to podwójne wyzwanie, presja i stres, jakiemu nie dajemy się porwać. Mamy za sobą szereg podobnych inwestycji, jakie utwierdziły nas w przekonaniu, że potrafimy dokonać naprawy dachów zabytkowych.

 

Przez wiele lat zdobywaliśmy wystarczający poziom doświadczenia potwierdzonego poprzez certyfikaty. Stale poprawiamy swoje kwalifikacje a swoją ekipę wzbogacamy w nowoczesne narzędzia. Dachy zabytkowe to dla nas zawsze kolejna okazja by nauczyć się czegoś nowego. Chętnie czerpiemy z dawnych, kunsztownych i wymagających cierpliwości medot dekarskich, jakie przetrwały z nami do dnia dzisiejszego. Świadczy to o niczym innym, jak o fakcie, że naprawdę warto z tego czerpać. Ratujemy od zapomnienia wiele budynków, jakie jeszcze długo będą mogły być w użytku i dawać ludziom wyobrażenie o tym, jak świat wyglądał wiele lat wstecz.

 

Świadczymy usługi na zabytkowych dachach :

 

Podejmowaliśmy się, podejmujemy się i będziemy się podejmować naprawy dachów na zabytkach Nadarzyn. Ponadto wykonujemy, jak mamy nadzieję jeszcze przez długi czas takie czynności jak:

 

-        ekspertyzy dachowe wszystkich dachów,

-        praca na dachach skomplikowanych,

-        praca z trudnym pokryciem dachowym,

-        praca na zabytkach,

-        praca na wieżach i dachach kościelnych,

-        naprawy więźby dachowej zabytkowej.

 

Nie straszne są nam techniki układania dachówek, miedzi i innych drogich, wymagających kunsztu materiałów. Nie obawiamy się pracy na dachach niestandardowych, wykonanych z różnych materiałów, również ze szkła, posiadających wykończenia jak bawole oka, skomplikowane okna dachowe, wieże, kopuły, walce, półokręgi i inne.

 

Przed przystąpieniem do naprawy dachów zabytkowych Nadarzyn dokonujemy ekspertyz, jakie mają na celu stwierdzenie stopnia zniszczeń, planowanych prac, stanu pokrycia dachowego i więźby dachowej. W niektórych przypadkach odstępuje się od przeprowadzania napraw z obaw o bezpieczeństwo. Wtedy do pracy wzywany jest cieśla, który ma za zadanie na nowo zaprojektować i wnieść więźbę dachową. Jeśli jest ona w stosunkowo dobrym stanie, sami dokonujemy niezbędnych napraw w celu jej wzmocnienia. Jest to niezbędne w przypadku kładzenia popularnej na budynkach zabytkowych dachówki ceramicznej, ważącej sporo.

 

Dachówka ceramiczna i blacha miedziana są materiałami trudnymi w położeniu na dachu. Niekiedy zlecający naprawę dachów zabytkowych Nadarzyn decydują się na pokrycie budynku łupiem. To pokrycie nie należy do najtańszych i wymaga szczególnej uwagi oraz kunsztu, w wypadku krycia dzikiego. Dla nas niestraszne jest żadne pokrycie dachowe i żaden dach, o ile zachowe jest bezpieczeństwo i nakazy prawne.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl