Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów na zabytkach Piaseczno

pogotowie dachowe zasieg dzialania

 

Naprawa dachów na zabytkach Piaseczno jest usługą skierowaną dla osób potrzebujących pilnej, profesjonalnej pomocy dekarza. Działamy w Piasecznie i okolicach.

Zabytki to część dziedzictwa narodowego. Nasz kraj posiada bardzo bogatą historię, której materialnymi świadectwami są właśnie zabytki. Nikt nie ma dziś żadnych wątpliwości co do tego, że należy zrobić wszystko, by jeszcze kolejne pokolenia mogły oglądać oryginalne budowle w jak najlepszym stanie.

Dekarz to równie stary i wciąż bardzo potrzebny zawód. Biorąc pod uwagę wiele pokoleń zbierania doświadczeń i dodając do tego współczesną technologię i nowe rozwiązania jesteśmy w stanie przyczynić się do uratowania wielu obiektów, jakie bez pomocy w ciągu kilku zaledwie lat a nawet miesięcy popadłby w ruinę.

Szybka i skuteczna naprawa to podstawa!

Podejmujemy się nawet napraw w nagłych przypadkach, aby sumiennie i z oddaniem odmienić los wielu pięknych budowli.

Korzystając z usługi naprawa dachów na zabytkach Piaseczno macie Państwo gwarancję solidnego wykonania a przy tym dokładności. Remontowanie starych dachów to dla nas wyjątkowa przyjemność, ponieważ możemy na własne oczy przekonać się o kunszcie pracy dekarzy z przeszłych pokoleń.

Dziś już mało kto stara się tak bardzo, a my z pewnością jesteśmy jednym z wyjątków.

Nasze usługi naprawy dachów

Usługa naprawa dachów zabytkowych w Piasecznie to coś, co wymaga znacznie więcej niż tylko pragmatycznego podejścia. My wiemy, że zabytki posiadają swoją duszę, którą zyskały przez wiele stuleci swojego istnienia. Dlatego robimy wszystko, aby udało się zachować tą duszę.

W skład naszej usługi naprawy dachu wchodzą:

- oględziny dachu,

- doradztwo w sprawie najlepszych materiałów,

- wycena,

- usunięcie starego, zepsutego pokrycia,

- dokonanie napraw lub usterek dachu,

- posprzątanie terenu.

 

Każdy zabytkowy dach jest nieco inny i wymaga innego podejścia. Nie można do jego naprawy zastosować nowoczesnych pokryć dachowych, ponieważ wyglądałby w takim układzie groteskowo.

Dlatego przeprowadzamy konsultacje ze zlecającym, aby ustalić jakie pokrycie dachowe będzie najbardziej odpowiednie. Najczęściej wybór pada na trwałe a przy tym znane przed wieloma stuleciami płytki ceramiczne.

To pokrycie nie jest również zbyt drogie, dzięki czemu jest większe prawdopodobieństwo tego, że całość napraw zmieści się w budżecie.

 

Specjalizujemy się w pracy przy dachach trudnych. Działamy również w sytuacji kryzysowej, gdy trzeba działać naprawdę szybko. Takie sytuacje to na przykład pożar zabytku, wystąpienie burzy lub wichury, która spowodowała znaczne zniszczenia. Szybka reakcja w takiej sytuacji często zaważa nad wszystkim.

W budynkach zabytkowych wewnątrz znajdują się często antyki o dużej wartości materialnej i duchowej. Podczas opadów atmosferycznych wystarczy jeden dzień by bezpowrotnie je zniszczyć. Dlatego bardzo liczy się szybka reakcja. Nasze odświeżone pokrycia dachowe prezentują się dobrze z każdej strony.

Dajemy wysoką gwarancję usług oraz szereg zrealizowanych już zamówień, jakie dają pogląd na naszą pracę. Dzięki naprawie dachów na zabytkach Piaseczno budynki jeszcze przez wiele pokoleń będą dawały wyobrażenie o dawnych czasach.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl