Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów na zabytkach Warszawa Praga Północ

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Zabytkowe dachy Praga Północ

Zabytkowe dachy to nic specjalnego na Warszawskiej Pradze. Stare pokrycia, cenne kulturowo budynki to nieodzowny element warszawskiej architektury.

My jako profesjonalna ekipa dekarska, działająca w tych okolicach od wielu lat, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi dekarskie związane z pracami na dachach zabytkowych, nad którymi pieczę trzyma konserwator zabytków.

Zajmujemy się cennymi pokryciami od wielu lat, przez które udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie i wiedzę. W połączeniu z nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy oraz pasją, jaką jest dla nas praca, pozwalają nam one na wykonywanie napraw i nie tylko w najwyższej z możliwych jakości.
Powierzenie nam dachu jest bezpieczne, a Ty nie musisz martwić się o żaden z aspektów naprawy, czy remontu. 

 

Naprawiamy dachy na zabytkach 

Naprawiamy dachy zabytkowe nie tylko w Warszawie, ale także pobliskich miejscowościach, do których bezproblemowo dojeżdżamy.

Nasze usługi naprawcze to przede wszystkim szybkie pojawienie się na miejscu zdarzenia. Dzwoniąc do nas w sprawie zgłoszenia usterki nie musisz czekać na ustalenie terminu naprawy, nie musisz martwić się o zabezpieczenie mienia do czasu przyjazdu ekipy, nie musisz denerwować się długim oczekiwaniem i kolejnymi obsunięciami w czasie.

Dzwoniąc masz pewność, że dekarze przybędą tak szybko, jak to możliwe. Jedynym ograniczeniem jest dla nas odległość i warunki atmosferyczne, które niejednokrotnie utrudniają podróż do klienta.

 

Możesz powierzyć nam nie tylko dachy standardowe na budynkach mieszkalnych i gospodarczych, ale także te zabytkowe, których naprawą nie może zająć się pierwsza lepsza ekipa dekarska. My współpracujemy od lat z konserwatorem zabytków, który systematycznie powierza w nasze ręce całe pokrycia, a także ich fragmenty. Kopuły, wieżyczki, rynny, zauważone usterki, a także całościowe remonty dachów zabytkowych.

Naprawę dachu z poprzedniej epoki możesz powierzyć nam w spokoju. Jesteśmy zespołem dla którego dekarstwo to nie tylko źródło utrzymania, ale także pasja. Stale pogłębiamy swoją wiedzę w zakresie poprzednich stylów architektonicznych, materiałów pokryciowych, sposobu ich montażu, a także rozwiązań, jakie były stosowane lata temu.
To wszystko - własne zaangażowanie i chęć kształcenia, sprawiają, że nasze naprawy są wykonane solidnie, w zgodzie z zaleceniami konserwatora zabytków.

Naprawiony przez naszych dekarzy dach to nie tylko powrót do funkcjonalności dachu, ale także zachowanie jego pierwotnego, charakterystycznego, starego wyglądu, który odgrywa ogromną rolę zwłaszcza wśród zwiedzających. 
Jesteśmy w stanie połączyć zdobycze nowoczesnych technologii usprawniające funkcjonowanie pokrycia ze standardowymi rozwiązaniami, wszystko w zgodzie z zaleceniami wyższych instancji.

Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam dokładną pracę nawet w zakamarkach, z użyciem rozmaitych materiałów, a także przeprowadzanie ekspertyz dachowych wspomagających nas między innymi podczas poszukiwania przyczyny powstałej usterki.

 

Każda z usług objęta jest pisemną gwarancją.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl