Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów na zabytkach Warszawa Wawer

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa zabytkowych dachów Warszawa Wawer 

Poszukujesz ekipy dekarskiej, która zajmie się naprawą zabytkowego dachu kościoła, kamienicy, kaplicy, bądź innej budowli, niekoniecznie sakralnej, cennej kulturowo nie tylko dla regionu, ale także obszaru całego państwa?

Wyśmienicie trafiłeś!

Jesteśmy w pełni profesjonalną, składającą się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników ekipą dekarską, która od wielu lat świadczy usługi naprawcze dachów w Warszawie, w dzielnicy Wawer, a także innych oraz w pobliskich miejscowościach.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi naprawianie dachów zabytkowych, które jest dla nas jedną z usług priorytetowych,które stale staramy się rozwijać, by móc odpowiedzieć na wymagania stawiane nam przez klientów zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa i instytucje państwowe.

Współpraca z naszym personelem to pewność, że zadanie zostanie wykonane naprawdę dobrze.
Posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z miedzią, a także innymi materiałami. Niejednokrotnie prowadziliśmy naprawy ogromnych powierzchni, a także tych małych. Niestraszne nam zaawansowane konstrukcje, których naprawy nikt inny nie chciał się podjąć. Nie boimy się wieżyczek, kopuł i innych elementów ozdobnych popularnych na dachach danych okresów.

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, umożliwiającym nam jeszcze dokładniejszą i sprawniejszą pracę z użyciem technologii stosowanych lata temu. 
W przeciwieństwie do przypadkowych pracowników - do każdej z powierzonych nam prac podchodzimy bardzo indywidualnie, poświęcając na naprawę tak dużo czasu, jak to konieczne. Nie działamy na chybił trafił, nie idziemy za schematami, zawsze poszukujemy przczyny powstałego problemu.
Wykonywane przez nasz zespół specjalistyczne ekspertyzy dachowe pozwalają nam na określenie miejsca, w którym wystąpiła usterka, zawężenie miejsca działania, wykrycie skutku i jego usunięcie. Nie maskujemy problemu tylko go usuwamy, tak by w przyszłości więcej się nie pojawił.

 

Naprawiamy w zgodzie z konserwatorem zabytków

Poszukiwania ekipy dekarskiej, która zajmie się dachem nie należą do prostych. Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy awarii ulegnie dach zabytkowy, którym nie każdy może się zająć.

W większości wypadków pojawiają się wtedy wątpliwości co do wypełnienia zaleceń postawionych przez konserwatora zabytków, umiejętności stosowania dawnych metod i materiałów, a także całkowitego wyglądu pokrycia, które po naprawie powinno wyglądać jak z danej epoki.

Jako profesjonalny zespół zajmujący się zabytkami od długiego czasu, posiadamy szeroką wiedzę z zakresu stylów architektonicznych, którą stale powiększamy. Orientujemy się w metodach montażu i potrafimy je stosować.
Niejednokrotnie łączyliśmy nowoczesne technologie, zapewniające funkcjonalność z tradycyjnymi dla danego okresu rozwiązaniami, by dachy wygądały nie tylko pięknie, ale były także sprawnym pokryciem spełniającym swoje funkcje.

Korzystając z naszych usług nie musisz bać się o stosowanie zaleceń konserwatora zabytków, bo z tym współpracujemy od wielu lat.

 

Każda z wykonanych przez nas prac objęta jest gwarancją.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl