Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów na zabytkach Warszawa Włochy

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Przeciekające dachy, urwane poszczególne ich elementy, żywioły, które niszczą pokrycia - to nasza codzienność. 

Jesteśmy profesjonalną, w pełni wykwalifikowaną brygadą dekarską, działającą od wielu lat w Warszawie. Świadczymy zarówno usługi naprawcze, jak i remontowe. Wykonujemy drobne prace dekarskie, a także kompleksowe remonty pokryć. Zajmujemy się naprawami, uszczelnieniami i montażem, także rynien.
W nasze ręce trafiają dachy klientów indywidualnych, firm, ogromnych przedsiębiorstw, instytucji państwowych, a także te zabytkowe.
Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży dekarskiej, a także systematyczna współpracą z konserwatorem zabytków, co jest najlepszym dowodem na najwyższą jakość świadczonych przez naszą ekipę usług. 

 

Naprawa zabytkowych dachów Warszawa Włochy

Warszawa, a także okoliczne miejscowości to obszar naszego działania, który staramy się systematycznie powiększać. Naprawiamy dachy nie tylko zabytkowe, ale także zupełnie standardowe, a także nowoczesne, wykonane z pomocą zaawansowanych technologii w dzielnicy Włochy, a także każdej innej, do której uda nam się dojechać.

 

Naprawiamy pokrycia sprawnie i szybko. Od konkurencyjnych firm dekarskich odróżniamy się przede wszystkim natychmiastowym przyjazdem na miejsce zdarzenia. Na nas nie musisz czekać wielu godzin i tracić nerwów na przeciągające się przybycie ekipy naprawczej. Po zgłoszeniu usterki, przybywamy na miejsce niemalże od razu, o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne.

 

Naprawy dachów przebiegają sprawnie, szybko, a przede wszystkim bardzo dokładnie, co gwarantuje sprawne funkcjonowanie pokrycia przez długi czas od zakończenia prac naprawczych. Przed ingerencją w pokrycie, wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę dachową, której celem jest wykazanie miejsca awarii, jego przyczyny i zawężenie miejsca działań. 

Nie narażamy klientów na koszty związane z błędnym rozpoznaniem. Naprawiamy dachy tak, by nie trzeba było po nas poprawiać.

 

Naprawy dachów na zabytkach tylko z nami

Wybór ekipy, która zajmie się naprawą dachu jest zazwyczaj nie lada wyzwaniem. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy uszkodzeniu ulegnie pokrycie na zabytku. Tutaj nie będzie miejsca na błędy, poprawki, wszelkiego rodzaju próby i związane z nimi błędy.

Zabytek to cenny architektonicznie i kulturowo obiekt, którego naprawa powinna przebiegać sprawnie, szybko, a przede wszystkim profesjonalnie. 

Tylko my możemy zagwarantować Ci naprawy zgodne ze stylem, w jakim budowla powstała. Tylko my systematycznie uzupełniamy swoją wiedzę, by móc naprawiać dachy materiałami stosowanymi wieki temu, montować je w ten sam sposób, sprawiać, że poprawione pokrycie będzie wyglądało jakw latach swojej świetności.

 

Pracujemy na zabytkach od lat, interesujemy się tym, co robimy. Każda z napraw, jaką przeprowadziliśmy pozwoliła nam na zdobycie nowej wiedzy i doświadczeń. To kolejna kopuła i wieżyczka, jaką się zajmowaliśmy, stanowi o świetnej jakości naszych prac naprawczych.

Nie ryzykuj naprawiając zabytkowy dach! Postaw na firmę współpracującą z konserwatorem zabytków, na ekipę, która stosuje się do zaleceń.

 

Do każdej z prac dołączamy gwarancję.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl