Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów Piaseczo

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Po latach użytkowania i po zimie przydaje się przegląd dachu, aby stwierdzić, czy naprawa dachów w Piasecznie jest czynnością konieczną.

Dach jest częścią domu, które ulega najczęstszym awariom i nie ma czemu się dziwić. Jest on wystawiony przez cały czas na zmienne warunki atmosferyczne, w naszym klimacie czasami ekstremalne.

Dlatego też wymaga przeglądu oraz dbałości.

To nie tylko problem estetyczny, kiedy na dachu pojawia się korozja, albo zacieki. To przede wszystkim problem mogący zagrażać mieszkańcom domu. Wskazuje na to, że wewnątrz dachu może toczyć się zaawansowany proces gnilny, co doprowadzić może z kolei nawet do katastrofy budowlanej.

 

W zaniedbanym dachu gnieżdżą się często różne zwierzęta, i insekty, które też przyczyniają się do stopniowej jego degradacji. Naprawa dachu Piaseczno, jego uszczelnienie i ujednolicenie powoli pozbyć się problemu jakim są na przykład ptaki.

W sezonie wiosennym i letnim robią one mnóstwo hałasu, a w dodatku odchodami zanieczyszczają dach i dom. To udręka dla właścicieli, którzy często nie potrafią poradzić sobie z tym problemem.

 

Nasze usługi naprawy dachów w Piasecznie

Naprawa dachów Piaseczno to zdanie, do którego podchodzimy zawsze z pełnym profesjonalizmem. Dzięki nam dach w jak najkrótszym czasie zyska na wyglądzie i funkcjonalności.

 

Nasza oferta swoim zakresem obejmuje:

- usunięcie starego pokrycia z dachu,

- położenie nowego pokrycia,

- uzupełnienie starego pokrycia,

- remont części pokrycia,

- odnowa i impregnacja więźby dachowej,

- ocieplanie i izolacja dachu,

- naprawa dachu w sytuacji pilnej,

- naprawa skomplikowanych dachów. 

 

Przed rozpoczęciem prac dokonujemy ekspertyzy dachu i wyceny usługi. Fachowym okiem oceniamy stan całego dachu. Pomagamy swoim klientom w podjęciu decyzji czy remontować istniejącą pokrywę dachu, czy ją całkowicie wymienić.

Wszystko to zależy od użytych materiałów oraz stopnia ich niszczenia. Warto wspomnieć, że niekiedy mała plamka w ciągu kilku tygodniu może znacząco powiększyć swoje rozmiary.

Ostateczna decyzja należy do klienta, ale nasza ekipa zawsze ostrzega przed ewentualnym niebezpieczeństwem.

Z drugiej strony częstokroć klient oddycha z ulgą, gdy dowiaduje się, że koszty naprawy dachu nie będą tak wielkie, jak przypuszczał.

 

 Jakie dachy naprawiamy?

Podejmujemy się pracy w trudnych i nagłych warunkach, na przykład w przypadku gdy wiatr lub ogień dokonał znacznych zniszczeń. Nie straszne nam nawet starsze dachy lub zabytkowe, na przykład wieże kościelne.

Gdy trzeba działać, wchodzimy do akcji i ratujemy co się da.

Zaplanowany remont jest znacznie łatwiej wykonać, ale dzięki doświadczeniu naprawa dachów Piaseczno pozwala na szybką i sprawną reakcję. Posiadamy kontakty, które pozwalają na sprowadzenie niezbędnych materiałów.

Narzędzia są na naszym stałym wyposażeniu.

Udzielamy gwarancji dobrego wykonania dachu.

W czasie ekspertyzy baczną uwagę przykładamy do więźby dachowej, ponieważ to ona jest filarem, jaki musi dźwignąć ciężar pokrycia.

Bez jej dobrego stanu nie ma mowy o żadnych pracach, gdyż najważniejsze jest bezpieczeństwo.

 

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl