Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z blachy Józefosław

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa dachów z blachy w Józefosławiu wykonywana powinna być jako obowiązek i zwiększenie komfortu mieszkańców i użytkowników domu. Nie należy zapominać o remoncie dachów z blaszanym pokryciem dla wspólnego dobra.

Metalowe pokrycia dachowe są bardzo popularne, ale ich zastosowania implikuje pewne problemy. Przede wszystkim jeśli dach raz zostanie objęty korozją, to postępuje ona błyskawicznie i wciągu zaledwie kilku miesięcy dach może stać się ruiną.

Dlatego warto zacząć działać już w przypadku zauważenia niewielkiej korozji. Często jej większa część znajduje się w miejscu niewidocznym z zewnątrz, dlatego koniecznością jest staranne oglądanie dachu.

 

 Dachy z blachy

Latem blacha ma tendencję do silnego nagrzewania się, co powoduje, że bezpośrednio pod nią panuje bardzo wysoka temperatura. To problem w przypadku gdy użytkowane jest poddasze.

Na szczęście współczesna technologia pozwala na zmniejszenie tego problemu. Nie trzeba ponadto wymieniać całego pokrycia dachowego by zapewnić sobie odpowiednią szczelność i ocieplenie.

Współcześnie wiele domów to domy tak zwane pasywne, a właściciele starszych budynków, którzy chcieliby przekształcić swój dom w budynek pasywny martwią się, że będzie to kosztowało nie małe pieniądze.

Okazuje się, że wcale nie musi tak być, a na klimatyzacji można zaoszczędzić poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii.

 

Oferta napraw blaszanych dachów

Naprawa dachów z blachy Józefosław obejmuje wiele działań opracowanych dla wspólnego dobra ekipy dekarskiej oraz właścicieli budynku. Stosujemy nowoczesne materiały przy jednoczesnym obniżeniu kosztów inwestycji. W ramach usługi mieszczą się:

- ekspertyza dachu,

- naprawy konstrukcji dachu,

- wymiana całego lub części pokrycia dachowego,

- zabezpieczenie całości specjalnym impregnatem,

- uszczelnianie za pomocą wypełniaczy.

 

Aby przedłużyć żywotność dachu jest on malowany farbą, jaka pozwala na ochronę przed korozją oraz negatywnym działaniem promieniowania słonecznego na jakie dach jest najbardziej wystawiony.

Istnieje również możliwość pomalowania dachu substancją odbijającą promieniowanie słoneczne co znacząco wpływa na temperaturę samego dachu jak i pomieszczeń znajdujących się wewnątrz.

Dzięki temu ograniczone jest również odkształcanie się blachy pod wpływem temperatury, co również wpływa na jej trwałość.

 

W ramach naprawy dachów z blachy Józefosław stosujemy nowoczesne techniki jak na przykład dyspersję z użyciem asfaltu i gumy. Metoda ta pozwala na uzyskanie emulsji z tych materiałów.

Następnie emulsją wypełnia się szczeliny dachu. Substancja ta jest całkowicie wodoodporna. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że tworzy ona jednolitą i równą powierzchnię.

Znacząco wpływa to na wygląd estetyczny dachu po jego ostatecznym wykończeniu. Jest to substancja ponadto elastyczna, naturalnie układająca się i dopasowująca do kształtu dachu oraz zmian pokrycia dachowego ze względu na naprężenia pod wpływem temperatury, mrozu i upału.

Dzięki naprawie dachów z blachy Józefosław macie Państwo szansę zbliżyć się do idei idealnego domu.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl