Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z blachy Konstancin

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Po wiośnie wreszcie przychodzi czas, kiedy słońce zaczyna mocniej przygrzewać. Niestety odsłania również często uszkodzenia dachu blaszanego. Naprawa dachów z blachy Konstancin to doraźna pomoc w takich przypadkach.

Dach blaszany jest najczęściej spotykanym w naszym kraju. Zdawać by się mogło, że jego naprawa nie wymaga większej filozofii. To błędne myślenie. Już od podstaw dach z blachy musi zostać potraktowany z uwagą.

Niedoróbki i błędy w czasie nakładania pokrycia to najczęstsza przyczyna późniejszych problemów z dachem. Aby uniknąć problemów dobrze jest od początku rozpocząć współpracę ze sprawdzonymi fachowcami by potem nie dopłacać.

 

Kiedy już jednak właściciele staną twarzą w twarz z rzeczywistą usterką, lub chcą usprawnić stary dach, muszą skontaktować się z dekarzem. Dzięki temu pozbędą się nie tylko błędów wykonawczych, dziur, przecieków, ale zyskają zupełnie nowy wygląd domu, jaki zostanie z nimi na długo dzięki zastosowaniu nowych technologii i specjalistycznych farb.

Profesjonalny dach z blachy daje duże możliwości co do wyboru koloru, a nawet stopnia matowości. Dzięki temu nawet jeśli wszyscy sąsiedzi w okolicy posiadają dom z dachem blaszanym, to i tak stworzona zostaje możliwość wyróżnienia się.

Także w przypadku gdy nie jest kładziony nowy dach, a jedynie dokonywane są na nim naprawy.

 

Naprawa dachów z blachy wymaga całościowego spojrzenia. Dekarz decyduje co należy wymienić, patrząc nie tylko na przerdzewiałe i skorodowane części, ale również biorąc pod uwagę więźbę dachową. Do usługi wliczyć należy ponadto:

- wymiana blachy w całości lub częściowo,

- wymianę zniszczonych lub naprawe przeciekających elementów dachu,

- pokrywanie warstwą ochronną (siatki, minerały),

- renowacja dachów na rąbek stojący,

- obróbka komina,

- usuwanie starej farby.

 

Wszystkie te zabiegi oprócz tego, że utrwalają blachę, doprowadzają ją do wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, słońce, deszcz, śnieg. Znacząco spowalniają proces powstawania korozji.

Przed nałożeniem specjalnych farb antykorozyjnych nasi pracownicy dokładnie oczyszczają powierzchnię dachu. Usuwają z niej starą, nieestetycznie łuszczącą się farbę za pomocą sprawdzonych środków, bez szkody dla blachy. Nie powstają przy tym żadne widoczne zarysowania.

 

Nie bez znaczenia w naprawie dachów z blachy Konstancin jest dokładne sprawdzenie jak trzymają się poszczególne części dachu i równie mocne przybicie nowych elementów. Jest to kwestia pierwszorzędna, zapewniająca maksimum bezpieczeństwa.

Nasza usługa obejmuje doprowadzenie do jak najlepszego wyglądu wszystkich elementów dachu, w tym także komina. Możemy wykończyć go z użyciem także blachy oraz pomalować w odcieniu pasującym do całości.

Wykańczamy także inne elementy dachu, aby wszystko stanowiło jednolitą całość. Dzięki tym zabiegom nie będzie istotne kto patrzy na dach i z której strony. Będzie on prezentował się tak samo dobrze dla laika ze zmysłem estetycznym jak i dla fachowca.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl