Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z blachy Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania


Nasze usługi naprawy dachów z blachy w Warszawie skierowane są do wszystkich osób, którzy maja problem ze swoim dachem pokrytym blachodachówką, blacha trapezową, blacha aluminiową lub blacha na klik.


Dlaczego warto skorzystać z naprawy dachu pokrytego blachą?

Dachy blaszane to jedne z najczęściej występujących rodzajów pokrycia w naszym kraju (ok 35% pokryć dachowych w Polsce). Potrzebują one jednak specjalnego traktowania. Wielokrotnie można spotkać dachy pokryte blachą, jakie niestety nie zachęcają do dalszego oglądania. Są często brudne, pokryte rdzą, widać na nich nieestetyczne zacieki, łuszczącą się farbę oraz co najgorsze przeciekają.

Szybka naprawa dachu z blachy, to wtedy zadanie bardzo potrzebne. Może się okazać, że przeżarte korozją blachy przestają spełniać swoje zadanie, przepuszczają wilgoć. Być może pod blachą toczy się jakiś proces związany z drewnianymi elementami, co często doprowadza do osłabienia konstrukcji i ryzyka, że w każdej chwili runie.

Naprawa dachów z blachy w Warszawie oraz ich konserwacja to opcje niezbędne dla prawidłowego jego funkcjonowania, zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa jej mieszkańcom. Innym powodem, dla jakiego warto zastanowić się nad tą usługą jest możliwość odświeżenia wyglądu całego domu oraz podniesienia jego walorów estetycznych. 


Co wchodzi w skład usługi naprawy blachy?

Naprawa dachów z blachy w Warszawie to usługa kompleksowa. Wszystko, podobnie jak w innych naszych usługach rozpoczyna się dokładnym obejrzeniem dachu w celu określenia jego ogólnego stanu.

Usługa zawiera w sobie ponadto:

- likwidacja zacieków i pęknięć blachy
- wymianę skorodowanych blaszanych elementów,
- wymianę niektórych elementów konstrukcyjnych,
- renowacja z użyciem specjalistycznej farby,
- konserwacja,
- uszczelnianie i ocieplanie.

Aby dach pokryty blachą spełniał swoje zadanie należy przede wszystkim wymienić te listwy, które nie nadają się już do użytku. Niekiedy niestety konieczna jest wymiana wszystkich blach, co stwierdza się przy wstępnych oględzinach.

Naprawa dachów z blachy w Warszawie i okolicach to także wymiana elementów konstrukcyjnych dachu, aby był on w stanie udźwignąć znaczący ciężar.

Po wykonaniu tych niezbędnych prac całość musi zostać ujednolicona i zakonserwowana. Podnosi to znacząco odporność blachy na warunki atmosferyczne, szczególnie opady deszczu, zalegający śnieg, wilgoć mogące doprowadzić do powstania rdzy.

Materiałami do renowacji dachów z blachy są również specjalne siatki, a gruba warstwa impregnatu zawiera dodatkowe właściwości chroniące przed rdzą. Tak dokonana naprawa dachów z blachy jest objęta niemal dziesięcioletnią gwarancją.

Na rynku istnieje również duży wybór farb antykorozyjnych we wszystkich dostępnych kolorach.

Jesteśmy ekipą dekarską, która podchodzi do każdego dachu z blachy indywidualnie. Chcemy aby klient był zawsze zadowolony. Renowacja naszych dachów to nie tylko gwarantowana szczelność i trwałość, ale również estetyka wykonania.

Posiadamy wyszkoloną kadrę oraz niezbędne do pracy na wysokości narzędzia. Wykonywane przez nas pracę dają gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Staramy się na bieżąco przeprowadzać szkolenia w zakresie nowych materiałów uszczelniających i zabezpieczających, tak aby wiedza została stale pogłębiana.

Dzięki temu nie są dla nas zaskoczeniem nawet nowinki techniczne.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl