Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z blachy Warszawa Mokotów

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Ulewny deszcz bądź porywisty wiatr uszkodził Twój dach?
Pokrycie przecieka, jego fragmenty latają wokół domu, a Ty nie wiesz co robić?

Zadzwoń i skorzystaj z usług profesjonalnej ekipy dekarskiej, zajmującej się szybkimi i sprawnymi naprawami dachów od wielu lat!

Przyjedziemy natychmiast po zgłoszeniu usterki, odnajdziemy przyczynę problemu i spranie naprawimy Twój dach, a Ty nie będziesz musiał martwić się o konieczność wprowadzenia jakichkolwiek poprawek po zakończeniu prac naprawczych!

 

Naprawa dachów blaszanych Warszawa Mokotów 

Naprawiamy dachy blaszane w całej Warszawie - na terenie Mokotowa, a także innych dzielnic. Likwidacją usterek w pokryciach zajmujemy się od wielu lat, co pozwala nam na sprawne i szybkie odnalezienie przyczyny występującej niedogodności.
Całość prac usparwniona jest przez nowoczesny sprzęt światowej klasy, który umożliwia nam wykonywanie specjalistycznych ekspertyz dachowych, te z kolei stanowią o dokładnym określeniu miejsca przyszłych napraw. 

W przeciwieństwie do konkurencji - działamy miejscowo, nie próbujemy naprawić pokrycia na chybił trafił, nie rozbierzemy połowy Twojego dachu by naprawić drobny przeciek i nie narazimy Cię na zbędne koszty, które staramy się minimalizować możliwie jak najbardziej.

Do każdego dachu, który trafi w nasze ręce podchodzimy bardzo indywidualnie, nie działamy schematycznie. W końcu każde uszkodzenie jest inne, a każda kolejna konstrukcja, z jaką się zetkniemy wygląda inaczej od poprzedniej. Każdy z dachów jest wyjątkowy i tak też należy do niego podchodzić. Rutyna w działaniach naprawczych, z jaką można bardzo często się spotkać, stanowi niejednokrotnie o niedokładnym wykonaniu prac i konieczności wprowadzenia poprawek po krótkim czasie od odjazdu ekipy, która wykonywała daną pracę. 

 

Dachy blaszane naprawiamy na co dzień, nie boimy się pokryć wykonanych z blachy z posypką, blachy trapezowej, balchy miedzianej, blachy tytan cynk, a także blachodachówki. Naprawiamy dachy, których naprawy nikt inny nie chciał się podjąć. Pracujemy w gęstej zabudowie, z użyciem nowoczesnych technologii, a także niecodziennych rozwiązań.

 

Warszawski Mokotów jest naszym obszarem działania, który systematycznie staramy się poszerzać. Dojeżdżamy do klientów w okolicy stolicy, niezależnie od warunków atmosferycznych. 

Czas naprawy dachu z blachy

Czas naprawy jest zależny od tego, jak poważna usterka powstała, a także jej rozległości, warunków atmosferycznych i umiejscowienia dachu. Jednak blacha jest materiałem, który naprawiamy stosunkowo szybko. W większości wypadków jest to praca polegająca na wymienie fragmentu pokrycia, ewentualnej poprawie uszczelnienia, a w skrajnych wypadkach także poprawkach konstrukcyjnych, które przeprowadzamy samodzielnie, bez konieczności wzywania ekipy pomocniczej z zewnątrz.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że praca zostanie wykonana porządnie. Zabezpieczymy Twoje mienie, a także pobliskie budynki, zadbamy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przez pracowników, pozostawimy po sobie porządek i czystość.
Starannie naprawimy Twój dach, dobierzemy najwyższej klasy, trwałe materiały.

 

Każda usługa objęta jest gwarancją!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl