Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Józefosław

pogotowie dachowe zasieg dzialania

 

Naprawa dachów z papy Józefosław to zaawansowana usługa, dzięki której żywotność dachu z tego materiału będzie znacznie wyższa niż przeciętnie.

Papa jest popularnym pokryciem dachowym oraz uszczelniaczem dachów. Duży wpływ na to ten stan rzeczy ma stosunkowo niska cena i łatwa dostępność do tego surowca. Często właściciele nowych domów lub budynków pokrytych papą są zmuszeni dokonywać ich napraw. Dzieje się tak w ciągu pierwszych dziesięciu lat użytkowania.

Ze względu na oszczędności chcą to robić własnym nakładem.

 

Tymczasem warto jest przemyśleć kwestię tego, by zatrudnić do tej pracy fachowca. Nawet jeśli łatanie dziur i likwidowanie uszkodzeń na dachu z papy jest dziś stosunkowo proste, nie oznacza to, że niedoświadczona osoba nie popełni znaczących błędów. A błędy te niestety nie poprawią działania dachu, wręcz przeciwnie, jeszcze poważniej go uszkodzą.

Do typowych pomyłek w czasie naprawy dachu należą na przykład dobór nieodpowiedniej metody, albo zapomnienie o uprzednim ugruntowaniu, nie wspominając już o oczyszczeniu podłoża.

Znacząco zmniejsza to przyczepność papy i właściwie w ogóle nie zmienia stanu rzeczy. Inną konsekwencją jest nie zapewnienie papie odpowiedniej wentylacji co prowadzi do skraplania się wody i powstawania brzydkich zacieków.

 

Co oferujemy podczas naprawy dachów z papy w Józefosławiu

Nasza usługa naprawa dachów z papy Józefosław pozwala na usunięcie wszelkich błędów. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanych zleceń. Przed podejściem do niego dokonujemy przeglądu dachu, by ocenić czy pokrycie z papy należy jedynie naprawić, czy w ogóle wymienić. Jest to konieczne często wtedy kiedy właściciel planuje położyć na papę inne pokrycie, na przykład dachówki.

Naprawa dachów z papy Józefosław to:

- demontaż starego pokrycia z papy,

- naprawa istniejącej papy,

- krycie nowej papy termozgrezwalnej,

- montaż i wymiana kominków wentylacyjnych montowanych w tym poszyciu,

- wykonanie detali,

- dokładne dopasowanie i dosuwanie pasów papy,

- docieplanie. 

 

W ramach naszej usługi wykonujemy naprawy i wymiany elementów wykończenia z blachy, na przykład w przypadku ogniomuru, dylatacji. Są to idealne miejsca do powstania przecieku i nieestetycznych zacieków.

Blacha ma za zadanie zachować te miejsca suchymi. Często znajduje się tam blacha oryginalna, ale jest już skorodowana i wymaga naprawy. Nowe warstwy papy wymagają również uszczelnienia listwą, aby nie odklejały się i przez to również ważyły na szczelności.

Naprawa dachów z papy Józefosław obejmuje ponadto ocieplenie dachu przez co ciepło w o wiele mniejszym stopniu ucieka przez dach.

 

 Czy warto naprawiać dachy pokryte papą ?

Papa spełnia swoje zadanie wyłączenie wtedy gdy jest dobrze wykonana. Fuszerka nie zmienia nic. Czasem błędy biorą się z niewiedzy, więc optymalnym rozwiązaniem jest zatrudnienie ekipy wykonawczej.

Nie może to jednak być byle kto, ale właśnie ktoś, kto zna się na swojej pracy i wykonuje ją bardzo starannie. Posiadamy szerokie zaplecze narzędzi oraz specjalnie przygotowanych mieszanek klejów, mas i wypełniaczy.

Wszystko to na wespół z doświadczeniem sprawia, że dach z papy będzie służył jeszcze długo po remoncie.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl