Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Nadarzyn

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Dach z papy jest popularnym i tanim rozwiązaniem w kwesti pokrycia, ale równie ważna jest naprawa dachów z papy Nadarzyn.

 

Dlaczego my naprawiamy dachy z papy ?

 

Współcześnie dach z papy jest o wiele łatwiejszy w budowie i utrzymaniu niż jeszcze dwie dekady temu. Papa nie przypomina już w żadnym razie lepkiej, brudzącej mazi, ale jest teraz w postaci wygodnych, łatwych do rozwinięcia na dachu bel. To lekkie i łatwe w położeniu pokrycie. Jest trwałe i odporne na działanie skutków ubocznych zjawisk atmosferycznych. Wszystko to pod jednym warunkiem – naprawa dachów z papy Nadarzyn została przeprowadzona w odpowiednim czasie oraz w ogóle dach został przygotowany w odpowiedni sposób już na wstępie.

 

Te dwie rzeczy mogą zostać zapewnione wyłącznie przez profesjonalną ekipę dekarską, podchodzącą nawet do wydawać by się mogło mniej zaawansownaych zadań z takim samym profesjonalizmem jak praca przy dachach drogich bądź skomplikowanych. Nasza ekipa to wszystkie te kryteria. Jesteśmy w stanie wykonywać, a następnie naprawiać dachy z papy w sposób jak najbardziej satysfakcjonujący dla wszystkich, klientów i wykonawców.

 

Zakres napraw dachów z papy

 

Naprawa dachu z papy Nadarzyn to kompleksowe działanie pozwalające wyeliminować wszystkie problemy z dachem z tego materiału. Do najczęstszych, wynikających ze złużycia materiału należą przecieki, spękania, dziury, korozja elementów blaszanych, odrywanie się papy pod wpływem silnego wiatru. Zdarza się, że papa wymaga naprawy ze względu na popełnione błędy podczas jej kładzenia. Kiepska wentylacja, zła izolacja, zbyt słabe łączenia, zsuwanie się i rolowanie papy to niektóre z efektów jakie daje fuszerka. Naprawa dachów z papy Nadarzyn to:

 

-        nakładanie łat na istniejącą papę,

-        zdjęcie starej papy i położenie nowej,

-        obróbka blacharska,

-        izolacja dachu.

 

Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy ekspertyzy aby stwierdzić ogólny stan dachu i materiałów oraz ich stopień zużycia. Wówczas możliwie jest rozpoczęcie pracy. Najczęściej dach nie wymaga zdjęcia całej poprzedniej papy, a jedynie jej części. Zajmujemy sie zasklepianiem również potencjalnych miejsc przecieku, czyli podejrzanych spękań, wybrzuszeń. Usuwamy je za pomocą noży a następnie wypełniamy nową papą. Całość pomalowana może zostać specjalną elastyczną wartwą bitumiczną, jaka dodatkowo chroni cały dach przed promieniowaniem słonecznym oraz wilgocią. Niekiedy konieczne jest zdjęcie całej warstwy papy, szczególnie w przypadku większych fuszerek lub kiedy papa jest już dość stara i nie było naprawy dachów z papy Nadarzyn przez dłuższy okres czasu.

 

Dbamy o odpowiednią wentylację dachu by krople wody nie gromadziły się pod spodem. Bardzo istotna jest obróbka blacharska chroniąca newralgiczne miejsca. Dbamy o wygląd komina i jego obróbkę. Ważny jest system odprowadzania wody z dachu. Posiadamy zestaw odpowiednich narzędzi, nasi pracownicy są dobrze zabezpieczeni przed upadkiem z wysokości i innymi zdarzeniami przez odpowiedni sprzęt spełniający warunki bezpieczeństwa w pracy.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl