Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Warszawa

pogotowie dachowe zasieg dzialania


Oferta dotyczy usługi naprawa dachów z papy Warszawa, w tym mieście i w okolicach.

Kto raz pokrył swój dach papą z pewnością wie, że jest to pokrycie wytrzymałe, a specjalnie przygotowane i wzmocnione prawie niezniszczalne. Nic dziwnego, że od wielu lat cieszy się popularnością. Ale sam materiał to nie wszystko – liczy się także technika kładzenia.

Nasza ekipa gwarantuje Państwu nie tylko doskonały dobór rodzaju papy, ale ponadto także bardzo dobre jakościowo usługi.

Naprawa dachów z papy jest konieczna przed remontem dachu, kiedy w planach jest położenie dachówki. Jeśli papa przez dłuższy czas, całe lata była wystawiona na działanie różnych czynników atmosferycznych to niezbędny jest jej przegląd.

Wszelkie ubytki oraz dziury muszą zostać załatane, trzeba też zadbać o odpowiednią wentylację. Również papa stanowiąca sama w sobie pokrycie dachowe wymaga naprawy po wielu latach użytkowania, aby pełniła swoją funkcję przez kolejne lata.

Nasza ekipa dekarska jest w stanie doradzić czy lepiej jest wymienić całą papę czy tylko uzupełnić powstałe ubytki.


Nasze usługi napraw dachów z papy

Naprawa dachów z papy Warszawa to zadanie wcale nie tak proste, jak mogłoby się wydawać. Do pracy potrzebna jest odpowiedni rodzaj papy, ale też dobre warunki pogodowe. Powinno być sucho i niezbyt gorąco. W skład usługi naprawa dachów z papy w Warszawie wchodzi:

- rozpoznanie dachu,
- doradztwo w najlepszych opcjach oraz materiałach,
- montaż nowego pokrycia z papy,
- wymiana starej obróbki blacharskiej,
- naprawa i remont pokrycia z papy.

Naprawa to proces potrzebny, gdy pokrycie papą jest spójne, a na powierzchni pojawiło się co najwyżej kilka drobnych wybrzuszeń, nie widać żadnych poważniejszych uszkodzeń.

To opcja konieczna w przypadku dachów płaskich. Gdy dach jest spadzisty, uszkodzenia przybierają formę pęknięć. Naprawa dachów z papy polega wówczas na usunięciu tych uszkodzeń nie tylko dla estetyki ale także dla trwałości. W tym celu wykrawa się bąbel lub inne uszkodzenie, pozwala powierzchni pod nim wyschnąć, a dziurę zakleja się nową warstwą.

 

W naprawie dachu z papy liczy się rodzaj surowca, z jakiego został wykonany. Łaty muszą być z dokładnie tego samego rodzaju. Oprócz prac związanych z naprawą dachu z papy w Warszawie, dokonujemy również wymiany elementów z blachy, stanowiących wykończenie dachu.

Nasza ekipa jest w stanie doradzić najlepsze opcje, nigdy nie pozostawiamy klienta samego sobie z trudnym wyborem. Przed rozpoczęciem prac dokładnie oglądamy dach, aby ocenić jego całościowy stan, nie tylko jeśli idzie o samą powierzchnię, ale również inne elementy składowe.

Dzięki nam klient jest w stanie zaoszczędzić na materiale. Sama naprawa dachów z papy w Warszawie to proces z pewnością znacznie tańszy niż kładzenie całej powierzchni od początku, dlatego gdy tylko jest to możliwie warto skorzystać z tej usługi.

Taka naprawa pozwala na to, aby pokrycie zachowało swoją szczelność nawet przez następne kilka lat, zakładając, że będzie funkcjonowało jako samodzielne.

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl