Zadzwoń do nas517-739-630

Pogotowie dachowe

: Ekspresowe naprawy dachów
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: Naprawa i remonty dachów

Naprawa dachów z papy Warszawa Praga Północ

pogotowie dachowe zasieg dzialania

Naprawa dachów krytych papą Praga Północ 

Jesteś posiadaczem dachu pokrytego papą, który uległ zniszczeniu?

Zauważyłeś usterkę pokrycia po ulewnym deszczu bądź wichurze?

Praga Północ to Twoje miejsce zamieszkania?

Poszukujesz solidnej, profesjonalnej ekipy dekarskiej, która zajmie się naprawą dachu w ekspresowym tempie?

 

Trafiłeś na wykwalifikowaną ekipę dekarską, działającą w Warszawie i pobliskich miejscowościach od wielu lat. Jesteśmy dekarzami z ogromnym doświadczeniem w branży i równie dużymi kwalifikacjami odnoszących się nie tylko do dachów z papy, ale także tych, które zostały pokryte innymi materiałami.

Naprawy dachów świadczone w stolicy to przede wszystkim ekspresowa usługa, niezależna od warunków pogodowych, materiału użytego do stworzenia pokrycia, a także rozległości usterki.
W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci dojazd na miejsce zdarzenia już po chwili od zgłoszenia zauważenia usterki. Jesteśmy świadomi tego, że czas to jeden z kluczowych elementów podczas naprawy dachu.
Tylko szybki przyjazd na miejsce, brak oczekiwania na ekipę, sprawne, solidne przeprowadzenie prac naprawczych, może zapewnić Ci pełny spokój.

Oczekiwanie związane z wydłużającym się czasem przyjazdu dekarzy na miejsce pracy to jeszcze większy stres, który i tak jest ogromny z powodu nieszczęśliwego wypadku. Właśnie z tego względu niezwykle dbamy o to, by pojawić się w miejscu Twojego zamieszkania na czas, tak szybko, jak to możliwe. Nie zwlekamy z naprawami i nie przecięagmy samych prac, jeśli nie ma takiej konieczności.

 

Do każdego dachu, który trafia w nasze ręce podchodzimy bardzo indywidualnie. Wiele trudnych konstrukcyjnie dachów, zaawansowanych technologicznie, pokryć, których napraw nikt nie chciał się podjąć, sprawiło, że dziś możemy pochwalić się nieschematycznym działaniem i wyzbyciem się szablonów oraz rutyny, która może zniweczyć starania nawet najlepszych.
W końcu każdy dach jest inny, każda usterka różni się od poprzedniej, a schematyczne działanie może doprowadzić do pominięcia ważnego elementu. 

Zwracamy ogromną uwagę na to, by usterka została w pełni usunięta, wraz z jej przyczyną, a nie tylko zamaskowana, jak to często bywa.

 

Dlaczego dachy z papy ulegają awariom?

Niejednokrotnie zgłaszają się do nas klienci, których pokrycia wykonane z papy są stosunkowo nowe. Są to zarówno przedsiębiorcy, klienci indywidualni, a nawet instytucje. Sprawa dotyczy zarówno budynków gospodarczych, jak i mieszkalnych.

Warto więc zastanowić się czym spowodowana jest nieestetycznie wyglądająca papa, która skutecznie odstrasza potencjalnych użytkowników pokryć wykonanych z tego materiału. 

 

Bardzo często, powodem psucia się pokrycia w krótkim czasie od samego jego wykonania jest zwyczajne niechlujstwo dekarzy. Niedokładne usunięcie pyłu i drobinek z powierzchni, na której kładziona będzie papa, uniemożliwia jej związanie się z podłożem, a co za tym idzie zmniejsza trwałość pokrycia, a także jego odporność na warunki atmosferyczne.

 

Skorzystaj z naszych usług, które objęte są pisemną gwarancją!

Ostatnio wykonane naprawy na dachu przez nasze ekipy pogotowia dachowego
©2024 Pogotowie-dachowe.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Weo.pl